За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Razer Naga HEX: супер мишка для подорожей по віртуальних світах

img

Кожен справжній геймер знає, наскільки важливий для перемоги вибір правильної ігровий миші. Особливо коли мова йде про таких іграх, як RPG і MOBA. Адже від хорошого маніпулятора залежить не тільки комфорт під час ігрового процесу, а й ваше здоров'я, в сенсі втома руки. Це те, на чому не істинні гравці ніколи не економлять. Прикладом такого відмінного ігрового маніпулятора є миша Razer Naga HEX.

Razer Naga HEX відрізняється дуже високою роздільною здатністю в 5600 dpi. Ця миша оснащена відразу 10-ма кнопками, шість з яких розташовані поруч з великим пальцем. Завдяки особливостям їх конструкції, гарантується найкраще і більш надійне натискання (до 250 кліків в хвилину!). А адже в іграх кожна частка секунди має значення. Виробник заявляє, що ці кнопки здатні витримати не менше 10 млн. натискань.

мышь Razer Naga HEX

Миша має дуже складну футуристичну форму, завдяки якій втома руки проявляється значно пізніше і не в таких масштабах, як при використанні рішень традиційних форм. Поверхня з боків шорстка, що забезпечує надійну хватку маніпулятора, і він не вислизає з долоні.

Але це ще не все. Компанія Razer надає користувачам можливість зберігати персональні налаштування своїх мишей в хмарних сховищах сервісу Razer Synapse 2.0. Таким чином, ви можете брати Naga HEX з собою куди завгодно, знаючи, що вам не доведеться витрачати час на додаткову метушню з настройками маніпулятора.

мышь Razer Naga HEX

Мишка підтримує роботу з Macintosh і комп'ютерами, що працюють під управлінням Windows.

Вибір

Якщо ви справжній геймер і хочете не просто грати, а ще й отримувати від цього максимум задоволення і комфорту, то вам просто не обійтися без Razer Naga HEX, бо з цим маніпулятором перемога навіть в самих жарких онлайн-битвах вам забезпечена.

18.09.2013 19
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!