За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Мишка Razer Mamba Elit (RZ01-00120400-R3G1)

img

Razer Mamba Elit

Елітне пропозиція для гейминга

Навчена досвідом компанія Razer представила нову хардкорні мишку для гейминга - Mamba Elit. Аксесуар відрізняє шикарна обробка, продумана ергономіка і комфортні габарити для швидкого реагування в грі (128х70х42,4 мм / 136 г).

Стильне підсвічування

В оснащенні миші задіяний унікальний світлодіод, що підтримує більше 16 млн. Квітів, що дозволить налаштувати Mamba Elit під ігрове настрій. Крім того, така підсвічування нагоді і вночі.

Razer Mamba Elit

Система подвійного сенсора

Відмінною особливістю «гризуна» стала система подвійного сенсора 4-го покоління (4G), яка серйозно збільшила точність позиціонування, незалежно від поверхні. Оптичний дозвіл Mamba Elit становить 6400 dpi!

Два режиму

Розробник передбачив у мишці одразу два режими роботи: провідний, через USB-інтерфейс і бездротовий, на частоті 2,4 ГГц. Перемикання між режимами відбувається миттєво, при цьому час відгуку завжди становить 1 мс.

Razer Mamba Elit

Налаштування в «хмарі»

Гравцеві не потрібно турбуватися про збереження налаштувань і DLC, адже маніпулятор Razer підтримує мережу налаштувань Razer Synapse 2.0 на базі хмарного сховища. Просто збережіть параметри гри та завантажуйте їх в будь-якій точці світу.

Збільшений час роботи

У безперервному режимі Mamba Elit пропрацює від вбудованих акумуляторів близько 16 годин. Для швидкої підзарядки передбачена оригінальна док-станція з оргскла, яка одночасно виступає і приймачем радіосигналу.

12.11.2014 61
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!