За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Rapoo H3050 wireless: Бездротова свобода в стерео

img

Все більше пристроїв на ринку використовують в своєму функціоналі бездротові технології. Особливо це стосується комп'ютерної периферії. Підключити мишу, клавіатуру або принтер до ПК без проводу сьогодні не складе труднощів. А як на рахунок повноцінних стереонаушников? Не питання! З гарнітурою Rapoo H3050 wireless - це цілком можливо.

Конструкція навушників максимально проста, ніяких складних елементів: два накладних динаміка, з'єднаних між собою дугою у вигляді дроту з регульованими кінцями. Важить вона близько 80 м. Подібний дизайн сприяє довгому терміну експлуатації аксесуара без найменшого дискомфорту.

Rapoo H3050 wireless

Правий навушник порожній усередині і не має ніяких кнопочок або діодів. Весь блок керування девайсом зосереджений на лівому «вусі». Тут розташовані два індикатори (включення / підключення до ПК і зарядки акумулятора), а також роз'єм Mini USB і регулятор гучності, який, до речі, є і кнопкою включення аксесуара. У лівий навушник вбудований односпрямований мікрофон. Його чутливості цілком вистачає для комфортних бесід з Інтернет-телефонії або ж запису звуку.

З'єднуються навушники з комп'ютером через радіоканал. Щоб «вуха» заробили, просто вставте нано-передавач в USB-порт вашого ПК і натисніть на регулятор гучності. Ось і все! Насолоджуйтесь відмінним стереозвучанням, без яких або проводів і прив'язок до робочого місця. Передавач дозволить вам переміщатися в радіусі до 10 м від джерела сигналу, а вбудований акумулятор забезпечить до 6:00 постійної роботи. Перезарядитися можна за допомогою Mini USB. Час повної зарядки - 2 години.

Rapoo H3050 wireless

Висновок:

Як бачите, H3050 wireless від Rapoo, відмінний вибір для тих, хто шукає доступні стерео навушники з вбудованим мікрофоном.

Легка і зручна конструкція, непогана якість звучання і відсутність дротів - безсумнівні переваги даного аксесуара.

18.04.2014 54
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!