За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Rapoo E9270P wireless: Вибір стильної клавіатури з сенсорною панеллю

img

Китайська компанія Rapoo вдалося за досить таки нетривалий час завоювати український ринок. Що, втім, не дивно - нехай асортимент її і не настільки широкий, але вся представлена ​​продукція підкуповує якісною збіркою, шикарною зовнішністю і добре продуманою ергономікою, як у випадку з бездротовою клавіатурою Rapoo E9270P.

 

Ця модель чудово виглядає з більшістю ультра-, ні-, ноут-«буків», і стане чудовою парою корпоративним ПК. Стильна, тонка (товщина в найтоншій частині - 4 мм), з ергономічною підставкою, E9270P прикрасить своєю присутністю будь-який робочий стіл.  

 

Додаткового шарму моделі додає текстура під шліфований алюміній і сенсорна панель з 8 основними мультимедійними клавішами з підсвічуванням червоного кольору, яка спрацьовує при піднесенні руки ще й невеликою вібрацією. До слова, на панелі розміщений також індикатор заряду, який не так просто побачити, а 2 батарейки типу АА здатні підтримувати автономність даної моделі більш ніж рік.

 Rapoo E9270P wireless

Особливістю E9270P wireless стало острівне розташування клавіш, зручне при сліпому наборі, і повноцінна ISO-розкладка. Кнопки володіють низьким ходом з ножичним механізмом натиснення, комфортними для роботи розмірами (15х15 мм) і плоскою поверхнею. Ергономіка клавіатури забезпечена великої опорою, в якій розміщені відсіки для акумуляторів і нано-приймача, і 5-ю гумовими ніжками. Крім іншого, підставка надає E9270P найбільш зручний нахил для роботи - на рівні 8-10 °. Працює модель на частоті 5 ГГц, яка забезпечує впевнений прийом на відстані до 10 метрів.

 

Висновок

Загалом Rapoo E9270P wireless досить якісна, продумана і стильна клавіатура.

 

А наявність сенсорної мультимедійної панелі, стане приємним бонусом для користувачів від виробника.

27.03.2014 65
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!