За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

PANASONIC KX-T7730UA: відмінне рішення для будь-якого офісу

img

Незважаючи на повсюдне поширення мобільних телефонів, життя багатьох сучасних офісів просто немислима без звичних і надійних дротових телефонів, особливо якщо потрібно досить велика кількість апаратів. Системні моделі телефонів PANASONIC можуть стати відмінним рішенням: до кожного апарату можна підключити ще й по аналоговому телефону, внаслідок чого відпадає необхідність протягувати кабелі від АТС до окремих робочих місць.

Провідний телефон PANASONIC KX-T7730UA сумісний з усіма АТС, включаючи навіть застарілі моделі. Апарат оснащений всім необхідним функціоналом для роботи в офісі: гучний зв'язок, програмовані клавіші з двокольорового світловою індикацією (12 штук, плюс можливість підключення додаткової консолі), організація конференц-зв'язку. Для більшої зручності використання телефону передбачений РК-екран з підтримкою кирилиці. Також користувач може змінювати нахил телефону і підключати дротяну гарнітуру.

Проводной телефон PANASONIC KX-T7730UA

Зовнішній вигляд телефону витриманий в стандартах офісних моделей цього виробника: простий і привабливий. Ергономіка пристрою - на висоті.

Висновок

Кабельний системний телефон PANASONIC KX-T7730UA стане відмінним рішенням для будь-якого офісу.

 

Він володіє багатою функціональністю, відмінною ергономікою і привабливим зовнішнім виглядом. Додайте до цього ще можливість спрощення побудови телефонної інфраструктури в офісі, і ви зрозумієте, що кращого рішення не знайти.

21.11.2013 38
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!