За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Panasonic KX-FL403 (K0003944): кращий вибір факсу для офісу

img

Якщо вашій компанії потрібен доступний, простий у використанні, надійний і функціональний факсимільний апарат, що володіє всіма необхідними якостями для забезпечення ефективного документообігу, як з внутрішніми, так і зовнішніми абонентами, то зверніть увагу на модель Panasonic KX-FL403 (K0003944).

Ергономіка Panasonic KX-FL403 (K0003944) цілком відповідає всім сучасним вимогам. Корпус факс-апарату виготовлений із зносостійкого матового пластика білого і сірого кольорів, якість підгонки деталей і складання бездоганно. При розгляді факсу зверху вниз його можна розділити на 3 частини: вертикальний лоток для подачі паперу формату А4 на 200 аркушів, лицьова панель з лотком для подачі паперу (15 аркушів) на скануючий елемент і вихідний лоток.

Panasonic KX-FL403

Лицьова панель пристрою заслуговує окремої уваги - в лівій її частині розташовується телефонна дротова трубка, правіше від якої розміщена панель швидкого виклику, розрахована на 10 абонентів. Далі йде символьна клавіатура, а за нею набір клавіш керуючих факсимільними й копіювальними функціями. У верхній частині лицьової панелі розташований 2-рядковий монохромний дисплей, 5-позиційний джойстик і клавіші доступу до меню і налаштувань. В цілому, інтерфейс зручний і зрозумілий навіть недосвідченому користувачеві.

Функціонал факсу Panasonic KX-FL403 (K0003944) в повній мірі відповідає його високому статусу - пристрій розташовує телефонною книгою, розрахованою на 110 абонентів, тобто функції автодозвону та ідентифікації абонента. Крім того, факс підтримує прийом та передачу документів формату А4, як при наявності паперу в лотку подачі, так і при її відсутності. Це пояснюється наявністю вбудованої енергонезалежної пам'яті, обсягу якої вистачає для збереження 40 сторінок. Роздруківка документів в якості 600 точок на 1 дюйм здійснюється лазерним принтером з тонер-картриджем KX-FAT88A, стартовий ресурс якого становить 500 сторінок, а номінальний - 2000 сторінок при 5%-му заповненні. Сканування документів здійснюється за допомогою оптичного блоку KX-FAD89A, розрахованого на 10000 прогонів.

В цілому, набір вищевказаних функцій факсимільного апарату Panasonic KX-FL403 (K0003944) відповідає всім сучасним вимогам до подібних пристроїв, а враховуючи його невисоку вартість можна з упевненістю сказати, що конкурентів у нього на ринку практично немає.

07.03.2013 63
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!