За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

PANASONIC KX-FC966 (KX-FC966UA-T): Кращий факс для друку на термопапері

img

Сімейство факсимільних апаратів компанії PANASONIC поповнилося моделлю KX-FC966, яка легко може замінити особистого секретаря і кур'єра.

З роботою офісного секретаря, PANASONIC KX-FC966 справляється на ура! Виробник передбачив в моделі все: можливість запису розмови, визначник номера АВН і Caller ID, цифровий автовідповідач, функцію поллинга і навіть захист від телефонного спаму! Щоб захистити себе від спаму по телефону досить внести до «чорного списку» факсу номери абонентів, від яких ви б не хотіли приймати інформацію, і спокійна офісна робота вам забезпечена. Серед інших особливостей «телефонної складової» пристрою варто також згадати можливість реєстрації до 6 бездротових трубок на одній базі плюс реєстрацію основної трубки на 4 інших базових блоках.

PANASONIC KX-FC966 (KX-FC966UA-T)

«Факсимільний частина» пристрою забезпечує передачу даних і якісний друк на термобумазі з можливістю обрізки паперу, а завдяки наявності додатковим Радіотрубка, ви зможете взяти на PANASONIC KX-FC966 всі необхідні документи, перебуваючи навіть в сусідній кімнаті. Максимальний розмір паперу - А4, а ємність пристрою автоподачі становить 10 аркушів. Варто відзначити також, що даний факс забезпечить друк документів і як наслідок збереже важливі дані, навіть якщо в лотку закінчиться папір. Завдяки спеціальній функції, пристрій збереже в пам'ять до 28 сторінок і надрукує їх після установки рулону з папером. Також реалізована групова розсилка документа кільком абонентам - до 20 адрес.

Підсумовуючи, зауважимо, що факс PANASONIC KX-FC966 з додатковою радіотрубкою, можливістю запису розмови, цифровим автовідповідачем і прийомом факсимільних повідомлень в пам'ять, надає вам необмежені можливості щодо високоякісної лазерного друку, до того ж він простий в налаштуваннях і зручний в обслуговуванні, що також важливо для офісного обладнання.

08.04.2013 97
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!