За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд проектора EPSON EB-1750 з диво-технологією 3LCD

img

Сфера застосування проекторів останнім часом стрімко розширюється. Якщо ще якихось 5-7 років тому вони використовувалися виключно в просунутих бізнес центрах, або аудиторіях, то зараз вартість на проектори початкового і середнього рівня знизилася до більш-менш розумних цін.

Сегмент і використання

Отже, у сегменті середньої цінової і недорогий проекційної техніки з'явився новий гравець - EPSON EB-1750 - це справжнісінький ультра портативний проектор з досить-таки високою роздільною здатністю і короткофокусним об'єктивом, що дозволяє транслювати зображення великого розміру з невеликої відстані. Проектор EPSON EB-1750 легко впорається як з проведенням невеликих презентацій, так і з організацією переговорних онлайн центрів, завдяки видавати зображення, яке можна транслювати навіть з 60-дюймової плазмової панелі.

EPSON EB-1750 також може працювати в парі відразу з чотирма аналогічними проекторами, укладеними в єдину мережу. За такою схемою підключений до комп'ютера проектор здатний охопити велику площу екрану, в якості якої може виступити стіна актового залу або аудиторії. Таким чином, можна відображаючи величезні масиви візуальної інформації, яку до цього показувалася лише частинами. Також за допомогою з'єднаних в єдину групу проекторів і фірмової технології Epson EasyMP можна створювати довгі панорамні екрани, необхідні для тематичних уявлень, презентацій або додатків.

EPSON EB-1750

Технічна сторона питання

Технічне перевага проектора EPSON EB-1750 над аналогами полягає в технології 3LCD, яке полягає у використанні відразу трьох різних ламп для проекції світла (червоний, зелений і синій). Ця трилампового система проектування відеосигналу забезпечує вкрай природну й чітку передачу кольору, за умови, звичайно, що екран, на який буде проектуватися картинка правильного білого кольору.

Чіткість видаваного зображення, як відомо більшою мірою залежить від використовуваної оптики, і тут вона на високому рівні - світлосильна з фокусною відстанню до 28.50 мм. Крім того, оптика EPSON EB-1750 дозволяє транслювати відеосигнал незалежно від кута по відношенню до екрану в + / - 30 градусів, що, досить зручно в ситуації, коли немає можливості підібрати правильний кут для проекції. Деталізація зображення дозволяє видавати картинку з роздільною здатністю XGA - 1024 x 768 пікселів.

Важливим моментом будь-якої сучасної техніки, в тому числі і проекторів, є тривалість її роботи. Зокрема проектор EPSON EB-1750 використовує лампи з підвищеним терміном служби, який збільшений до 4 000 годин. Це при тому, що високоефективні лампи E-TORL володіють максимальною яскравістю в 2600 Люмен.

Висновок

У цілому проектор EB-1750 від компанії EPSON вражає своїм прекрасним якістю зображення з високою чіткістю і природною передачею кольору на екрані, а застосування такої технології як 3LCD дозволить вам по-новому поглянути на улюблені фільми і «хоум відео», або організувати якісну бізнес-презентацію .

13.05.2013 1
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!