За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд презентер Logitech Wireless Presenter R400: Ваша впевнена презентація

img

  Дерев'яна або пластмасова указка, довгий час була обов'язковим атрибутом викладачів, лекторів і доповідачів, який з часом зникла, так і не залишивши гідних спадкоємців. Власне, тільки недорогі кишенькові лазерні брелоки намагалися стати вірними супутниками людей, які вели мовлення з трибун перед різноманітними аудиторіями, правда, безуспішно ..., поки не переросли в щось більше - в професійний презентер Logitech Wireless Presenter R400.

  У порівнянні з древніми дерев'яними указками і моторошно незручними лазерами-брелоками лазерний презентер Logitech Wireless Presenter R400 виглядає як прекрасний лебідь на фоні інших «пернатих». Витягнутий каплеподібний корпус презентер виготовлений з приємного на дотик матового пластика, на якому не залишається відбитків пальців. У більш вузької частини корпусу розташований лазерний випромінювач червоного кольору, в більш широкій частині - гніздо для бездротового USB адаптера. На зауженной частині лицьової поверхні презентер знаходиться індикатор включення лазера і рівня зарядки, під ними велика клавіша лазерного покажчика, дві клавіші перемикання слайдів «вперед» / «назад», клавіша «чорний екран» і клавіша «відтворення». На лівій бічній поверхні зауженной частині корпусу розташований повзунок «On» / «Off», тильна сторона потовщеної частини корпусу «прикрашена» висувною кришкою відсіку живлення, вмещающего в себе 2 батарейки "ААА" типу, індикація заряду яких відображається на вищевказаному мініатюрному LED-екрані . В цілому, дизайн презентер може вважатися ідеальним - він зручно лягає в руку, не дратує гострими кутами і сам «підставляє» потрібні клавіші під пальці користувача.

Logitech Wireless Presenter R400

  Функціональність презентер Logitech Wireless Presenter R400 нічим не поступається його комфортності. Лазерний вказівник презентер вражає своєю потужністю і відмінно видимої точкою дотику з екраном, при цьому відповідає 2-му класу лазерних пристроїв, що передбачає його безпеку для зору при короткочасному контакті і повністю виключає можливість займання матеріалів екрану. Компактний самоналагоджувальний бездротовий модуль дозволяє встановлювати Plug and Play підключення до комп'ютерних пристроїв, що розташовують портом USB, під управлінням операційних систем Windows ® XP/Vista/7. В результаті даного підключення презентер перетворюється з ергономічної лазерної указки в інтуїтивно зрозумілий інструмент управління показом слайдів під час інтерактивних презентацій. Радіус зв'язку бездротового адаптера становить 15 м, що досить актуально при доповідях, які проводяться перед обширними аудиторіями на великих екранах.

  Так що, якщо Вам належить серйозний доповідь, і ви не хочете «вдарити в бруд обличчям», доступний і необтяжливий презентер Logitech Wireless Presenter R400 - це Ваш шанс уникнути неприємних сюрпризів, продемонструвавши не тільки теоретичну підготовку, а й технічну підкованість.

15.02.2013 174
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!