За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Logitech Wireless Presenter R700: вибір бізнес-тренерів

img

Хороший лектор завжди продумає презентацію до дрібниць, залишивши перемикання слайдів, вибір файлів на презентаційному ПК і роботу устаткування «за лаштунками». І в цьому йому допоможе бездротовий презентер Presenter R700 від компанії Logitech.

 

Тримати увагу аудиторії не так вже й просто: варто відволіктися на хвилинку, і публіка розчарування зашепчется про неспроможність доповідача. Однак Presenter R700 залишить свободу дії своєму власникові, скромно зайнявши місце «керуючого». Форма пристрої нагадує звичайний пульт ДУ, трохи витягнутий вперед і покритий оксамитовим пластиком. Розміри пристрою становлять 45х135х30 мм, а вага хоч і не малий - 220 г - але не викликає втоми в руках.

 Logitech Wireless Presenter R700

По суті, модель являє собою гібрид лазерної указки і мишки, але з кількома приємними бонусами. По-перше, дальність дії Presenter R700 - збільшена до 30 м, а значить лектор може вільно переміщатися по аудиторії, спокійно вказуючи на елементи презентації з віддаленого кута. Наступний плюс в скарбничку бонусів - мініатюрний РК-екран, на якому відображається рівень сигналу і заряду батареї, час, що залишився до закінчення презентації. Ну, і нарешті, третя перевага - яскраво-червоний лазер, доступно вказує на підсобні матеріали, фрагменти таблиць, та в принципі на все, що використовується в доповіді.

 

На головній панелі аксесуара зібрано 5 кнопок, що відповідають за запуск / перемикання / зупинку / повернення слайдів. Для початку роботи презентера не потрібно додаткових налаштувань і драйверів. Харчується модель від двох батарей ААА, а комплект поставки включає зручний чохол для перенесення.

 Logitech Wireless Presenter R700

Висновок

 

Серед переваг Presenter R700 від Logitech збільшений радіус дії, вбудований таймер з вібросигналом.

 

До того ж ви отримуєте в подарунок стильний чохол і червоний лазер. Єдине, що бентежить так це вартість «указки», але цей презентер того варто.

25.07.2014 47
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!