За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ОГЛЯД: Пилосос Samsung VCC 5241S3K

img

Пилосос Samsung VCC 5241S3K

Стильний професіонал

Стильний пилосос Samsung VCC 5241S3K чорно-сірого кольору перетворить прибирання будинку в необтяжливий процес. Діє він швидко і ефективно, а для перенесення оснащений зручною ручкою зверху. Маневреність приладу надають великі колеса і шарнір, що обертається на 360°. Пристрій буде слухняно слідувати за вами по всьому дому, не дряпаючи дорогий ламінат і не псуючи покриття.

Пилосос Samsung VCC 5241S3K

Швидка прибирання

У VCC 5241S3K вражаюча потужність всмоктування - 410 Вт, але і споживана відповідна - 1800 Вт Правда, використовувати пилосос по максимуму доведеться не так вже й часто - він відмінно справляється з прибиранням на мінімальних установках.

HEPA-фільтр

Для тонкого очищення прилад оснащений HEPA-фільтр, що затримує до 95% часток пилу. Тобто, пилосос граючи «проковтне» і сміття, і пил, і хвороботворні бактерії, шкідливі мікроорганізми, очищаючи приміщення до стерильності. Подібні пристрої рекомендовані для жител з маленькими дітьми, аллергиками і страждаючими астмою.

Пилосос Samsung VCC 5241S3K

Зручне управління

Очистивши будинок, пилосос збирає сміття в місткий пилозбірник об'ємом 2,4 л. Витрушувати його легко, а коли це потрібно зробити - підкаже індикатор заповнення. Кількість керуючих елементів зведено до одного - великий кнопці зверху.

Чистить всюди

Прибирає це агрегат, скрізь, де необхідно. Навіть важкодоступні місця він успішно чистить за допомогою щілинної насадки, що йде в комплекті поставки разом з напільного щіткою і насадкою для пилу. Шнур VCC 5241S3K забезпечує великий радіус дії - 9 м. Змотується він автоматично.

18.03.2015 269
Пов'язані товари
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!