За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ОГЛЯД: Пилосос MIRTA VCB 15

img

Пилосос MIRTA VCB 15

Вибагливий

Пилосос MIRTA VCB 15 - це справжній професійний прибиральник. Він тихий (78 дБ), не вибагливий і компактний - 29х26х43 см. Важить близько 4 кг, так що допомогти мамі з прибиранням зможе навіть дитина. Зберігати такий агрегат дуже зручно - передбачені система горизонтальної / вертикальної парковки, еластичний шланг і складається металева трубка.

Маневрений

Довжина шнура VCB 15 - 5 м, тому при збиранні не доведеться часто міняти розетки. Потужний мотор 1400 Вт і підвищена швидкість повітряних потоків збирають пил за кілька секунд, тому прибирання сміття з ворсистих килимів або гладкого ламінату не складе проблеми. Дві насадки (щілинна + для підлоги/килима) містять в чистоті і будинок, і м'які меблі, і вертикальні поверхні. Зверніть увагу на автоматично змотувати шнур - при натисканні він швидко ховається в спеціальний отвір, не доставляючи клопоту при перенесенні.

Сухе прибирання

Пилосос розроблений для сухого прибирання, коли сміття надходить у спеціальний мішок. А щоб дрібні частинки сварка не піднімалися в повітря, не викликали алергічних реакцій у мешканців, пристрій оснащений герметичним повітряним фільтром. Він уловлює найдрібніші частинки і фільтрує їх.

13.03.2015 49
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!