За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд LG 22M35A-B: доступний Full HD монітор

img

   Модель 22M35A-B, це гідна відповідь LG на зростаючий попит на доступні монітори з технологією LED, оснащені всім необхідним для роботи з мультимедіа.

   Монітор створювався для роботи і чорне практичне покриття корпусу зайве тому підтвердження. Кнопки з блоку управління дивляться вниз, що досить юзабельність і ергономічно.

   Нижня частина монітора плавно переходить в компактну підставку на тонкій ніжці з кутом нахилу +3 до -20º. Так що на столі монітор коштує як укопаний. «Нога» посилена металевим блоком і підкріплена «гвардією» гумових накладок, що збільшило загальну вагу на 400 г. Для вертикальної установки передбачено кріплення VESA розміром 75х75 мм.
LG 22M35A-B
   Набір інтерфейсних роз'ємів обмежений відеовиходом VGA. Подібний мінімалізм ще раз підтверджує «робочу» схильність монітора, але з цікавими можливостями. Приміром, режим «Читання» створює комфортні умови для роботи з документами на 21,5 '' екрані. Примітно, що TN-матриця отримала високе роздільну здатність Full HD і покриття антивідблиску, яке ефективно бореться з відблисками. Так своєрідно виробник подбав про здоров'я наших очей, які будуть менше втомлюватися навіть при тривалій роботі з M35A-B.

   Ще однією особливість став режим Dual Smart Solution. З його допомогою власник зможе налаштувати ще один монітор для спільної роботи, додати спеціальну панель задач і спростити одночасну роботу декількох вікон. Час відгуку матриці тут становить 5 мс, яскравість досягає 200 ніт, а контрастність FOFO 1000: 1. Кути огляду не високі - 90º / 65º, проте невеликий крок пікселя 0,248 мм дозволяє повністю виключити «зерно» в зображенні.
LG 22M35A-B 

  Фірмова технологія енергозбереження, використана тут, дозволяє знизити споживання електроенергії, залишаючи якість картинки на високому рівні. Рівень споживання електроенергії монітором становить 0,3 - 18 Вт Важливо, що в процесі експлуатації зовнішній адаптер живлення і сам монітор не нагріваються, завдяки ефективній системі тепловідведення.

  Bисновок

  Монітор можна рекомендувати як основного інструменту для роботи.

  Завдяки високому дозволу і усуває відблиски покриттю LG 22M35A демонструє відмінну якість картинки в мультимедіа та іграх.

08.10.2014 39
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!