За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд LG 20M35A-B: вибираємо доступний широкоформатний монітор

img

Монітор з якісною передачею кольорів може бути доступним. Саме це спонукало інженерів LG створити нову модель 20M35A-B, наділивши її відмінною функціональністю і простотою в обігу.

Скромно і зі смаком, так можна охарактеризувати зовнішній вигляд монітора. Рамка навколо дисплея тонка, це дозволило знизити габарити дисплейного блоку (463х287 мм) і візуально збільшити робочу площу екрана. Всі кнопки фізичні і розташовані на нижній грані рамки.  Задня панель виконана з гофрованого пластику, а передня гладка і має матове покриття. Ззаду по центру є виступ, це вбудований блок живлення, що робить дисплей в цій частині товщі (60 мм). Так само на цьому виступі є отвори для сумісного настінного кріплення (VESA, 75х75 мм).

Коробка дисплейного блоку фіксується на круглій штанзі, встановленої на овальну підставку, так що відрегулювати висоту, кут повороту і нахилу - не вийде. З заднього боку стійки є петля для скріплення кабелів, щоб вони не заважали за робочим місцем. Вага монітора без підставки складе 1,9 кг, а з ніжкою 2,2 кг.

LG 20M35A-B

Діагональ 19,5 "екрану має дозвіл 1900х600 пікселів. Цілком прийнятне для такої діагоналі. Матриця зібрана за технологією TN, що призвело до зниження вартості монітора, але його можливості все одно перевищують ціну. Чіткість зображення досягається завдяки дрібному пікселю (0,271 мм). Контрастність в динамічному діапазоні 5 млн.: 1, а в статичному 600:1. Це досягається завдяки використовуваному типу підсвічування WLED. З яскравістю біля монітора все нормально, вона складе 200 кд / м 2, що в сукупності з матовим покриттям виключає відблиски. Швидкий час реакції матриці (5 мс) робить монітор придатним як для перегляду фільмів, так і для роботи з графікою (5 мс). Правда не на професійному рівні, колірного охоплення простору sRGB і AdobeRGB, не вистачає (72%), але це не поганий показник, враховуючи цінник монітора. А от за кількістю відтворюваних кольорів (16,7 млн.) монітор може зрівнятися і з більш дорогими моделями. Кути огляду по горизонталі складуть приблизно 90 °. Підключення до комп'ютера можливо тільки через порт D-Sub.

З функціональних фішок варто відзначити підключення двох моніторів (Dual Monitor), висновок на другий монітор додаткової панелі завдань для повідомлень (Dual Taskbar), роботу в багатовіконному режимі з інтернет-оглядачем (Dual Web), або декількома додатками одночасно.

LG 20M35A-B

Користувачеві, безсумнівно, сподобаються функції автоналаштування зображення (Auto Resolution) і Plug & Play.

Модель LG 20M35A-B споживає мало енергії (16 Вт - макс, 0,3 Вт - стенд-бай), що допоможе заощадити купу грошей на оплаті рахунків за електрику.

Висновок

LG 20M35A-B, це недорогий монітор, з відмінною передачею кольору і малим енергоспоживанням.

Його універсальність дозволяє застосовувати його як для роботи, так і для розваг.

14.06.2014 3
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!