За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Intel BOXDX79SR: відмінна основа для ігрового комп'ютера

img

Материнські плати компанії Intel більше асоціюються з офісними комп'ютерами, ніж з геймерськими системами. І не дивно, адже ще відносно недавно виробник не надавав майже ніякого уваги цьому ринку. Однак ситуація змінилася. І модель Intel BOXDX79SR може служити тому хорошим підтвердженням.

Про те, який спрямованості дана модель стає ясно при першому погляді - справа в тому, що на масивному радіаторі південного мосту намальований череп. Важко уявити собі бізнес-рішення з подібним прикрасою. При цьому сама материнська плата чорного кольору з вкрапленнями синього. Компоненти на ній розміщені досить густо, але при складанні ніяких проблем не виникає, нічого один одному не заважає. Хіба що можуть виникнути проблеми при встановленні відеокарт з дуже масивними системами охолодження. Всі роз'єми винесені на краю плати, що спрощує прокладку кабелів.

У нижній частині плати розташований індикатор POST-кодів, на якому відображається код помилки, якщо така виникла під час завантаження та діагностуванні обладнання. Поруч з ним помістилися кнопки включення і перезавантаження. А на протилежній стороні плати встановлена ​​кнопка «Back-to-BIOS», завдяки якій можна в будь-який момент здійснити перезавантаження, повернувшись до початкових налаштувань в BIOS. Останнє буде зовсім не зайвим, якщо спроба розгону виявилася невдалою.

Для живлення використовуються два роз'єми: основний 24-піновий (поміщений збоку) і допоміжний 8-піновий (винесений на верхню грань).

Материнские платы  Intel BOXDX79SR

Плата Intel BOXDX79SR форм-фактора ATX (розмірами 305x244 мм) має сокет Intel LGA 2011 і сумісна з процесорами Intel Core i7 Extreme Edition. Чіпсет Intel X79, спеціально розроблений для цієї платформи, вважається одним з найдорожчих в історії компанії. Втім, це не дивно, якщо враховувати його характеристики.

Для планок пам'яті DDR3-2400 передбачено відразу 8 слотів, можлива робота і в 4-канальному режимі. Максимальний об'єм пам'яті може становити 64 ГБ. У даному питанні Intel BOXDX79SR нічим не відрізняється від інших плат подібного типу.

Для підключення дискових накопичувачів є 4 роз'єми SATA 3 Gb / s і 4 SATA 6 Gb / s. Передбачена також підтримка RAID конфігурацій 0, 1, 5, 10.

У набір слотів розширення входять 3х PCI Express 3.0 x16 і PCI Express x1. Досить незвичайним здається наявність остаточно застарілого «класичного» слота PCI. Власникам застарілого типу обладнання (якогось ТВ-тюнера) це, може бути, і стане в нагоді. Більшості ж інших користувачів він без потреби.

На задній панелі розміщено 4 роз'єми USB 3.0, 6 USB 2.0, 1 IEEE 1394a, 1 оптичний аудіовихід (SPDIF), 5 аудіороз'ємів і 2 LAN RJ-45 (два контролери Intel). На самій же платі розташовано 2 USB 3.0 і 8 USB 2.0. Таким чином, загальна кількість USB-роз'ємів налічує 20 штук. Також на самій платі розміщений і ще один IEEE 1394a.

Материнские платы  Intel BOXDX79SR

10-канальний аудіокодек Intel High Definition Audio забезпечує досить високу якість звуку. У цьому питанні плата цілком задовольнить користувачів з запитами вище середніх.

Intel BOXDX79SR поставляється в коробці чорного кольору, з намальованим на ній черепом, крізь очниці якого можна побачити плату, що лежить в спеціальній прозорій упаковці. Комплектація досить стандартна для плат такого рівня і включає в себе кілька SATA-кабелів, бездротовий модуль Wi-Fi/Bluetooth, заглушку для задньої панелі, мости NVIDIA SLI (для встановлення двох і трьох відеокарт), різну супровідну документацію, а також диск з ПЗ. Також виробник зробив користувачам невеликий подарунок - килимок для мишки і наклейки з зображенням все того ж черепа.

Висновок

У сухому залишку можна відзначити, що Intel BOXDX79SR - Приклад дуже вдалої «материнки», яка характеризується гідним, хоча і кілька аскетичним наповненням. Вона демонструє хороші показники, відрізняючись при цьому адекватною вартістю. А також демонструє непоганий розгінний потенціал. Це буде правильна покупка для користувача, що бажає зібрати гідну ігрову систему, здатну без праці витягнути будь-які сучасні ігри.

Пригадується Intel BOXDX79SR також і у випадках, якщо необхідно зібрати комп'ютер для вирішення різних мультимедійних завдань, на зразок оцифровки відео або 3D-моделювання. Тобто скрізь, де потрібно дійсно дуже висока продуктивність. На момент своєї появи (середина 2012 року) це була найпотужніша плата серії Extreme і одне з найбільш продуктивних рішень подібного класу. Виробник надає на Intel BOXDX79SR цілих три роки гарантії, що не так вже важливо.

05.08.2013 3
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!