За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд HP G3110 (L2698A): домашня фотостудія

img

Пересилаючи документи в електронному вигляді стикаєшся з вимогами до сканованих матеріалами. Щоб ваша документація скрізь пройшла, скористайтеся можливостями сканера HP G3110.

Конструкція досить масивна (455x305x70 мм). Це обумовлено технічними характеристиками, адже можливості пристрої розраховані ще й на сканування негативів. Вага пристрою не перевищить трьох кілограм.

Дуже важливим параметром для сканування слайдів є глибина пристрої і висота кришки. Це необхідно для встановлення більш потужної лампи і для відбиття світла із зворотного боку слайда. Одночасно сканер може обробити чотири розділених негативу або п'ять кадрів в одній смужці плівки. Дозвіл при скануванні плівки 4800 точок по широкій стороні. По закінченню сканування скани збережуться в окремі файли. Так само ви можете отримати скани і з невеликих об'ємних об'єктів, таких як ювелірні прикраси або колекційні предмети.

Приставка в назві пристрою "PhotoScanner" говорить про те, що він призначений для сканування фотографій, причому дуже високої якості (9600х4800 пікселів). При скануванні кольорових відбитків доступні параметри установки глибини кольору (48 біт), усунення дефектів у вигляді пилу або дрібних подряпин, відновлення кольору на вицвілих ділянках старих знімків або ж можна активувати опцію адаптивного освітлення, що дозволить знизити ризик появи суцільних чорних ділянок на сканах. Можна також прибрати ефект "червоних очей" і підвищити контрастність.

HP G3110 (L2698A)

Підключити сканер до комп'ютера просто, досить запустити з диска автоматичний установник і слідувати інструкції на моніторі вашого ПК. Так само пристрій забезпечений непоганим набором програм йдуть в комплекті і набором драйверів TWAIN і WIA, за допомогою яких можна запускати сканування з будь-якої програми (потрібна підтримка сканування) або можна здійснити запуск сканування безпосередньо з ПЗ.

Допоміжний софт допоможе створити домашній альбом з можливістю редагування фоток (HP PhotosmartEssential), впорядкувати скани документів (HP DocumentManager) або керувати процесом сканування (HP SolutionCenter). Остання програмка спростить весь процес роботи з пристроєм і запропонує опції щодо надсилання копій (документа або картинки) на пошту, відправити файл на друк або на редагування в графічну утиліту.

Причому весь процес буде контрольований, тобто доступно управління дозволом, настройка колірних параметрів, вибір розміру копії та інші настройки. А щоб зовсім прискорити процес сканування, на корпусі є дві кнопки: "Копія" і "Скан в електронну пошту".

HP G3110 (L2698A)

Але в цьому пристрої є і невеликі промахи. Наприклад, сканер не дуже добре справляється з розпізнаванням тексту і збереженням результатів в PDF або текстовий документ. Є також затримка сканування, пов'язана з розігрівом лампи, що не дозволить сканувати великі обсяги документацій в інтенсивному режимі.

Сертифікація енергозбереження відповідає стандарту ENERGY STAR. Максимальне енергоспоживання пристроєм становить 15 Вт.

Висновок

Дане пристрій орієнтований для роботи в домашніх умовах.

Відмінна функціональність, отримання якісного матеріалу з паперової продукції і негативів, простота використання: все це говорить про високу якість сканера HP G3110.

Однак невисока швидкість роботи не дозволить вам сканувати у великих обсягах.

21.07.2014 148
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!