За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Genius G-SHOT 507X: ультракомпакт початкового рівня з режимом інтерполяції

img

Якщо ви початківець фотограф-любитель, то немає чого переплачувати за апарати для профі з купою налаштувань і примочок. У вашому випадку розумніше взяти ультракомпактну фотокамеру початкового рівня з авторежимом і непоганою якістю знімків. Наприклад, таку як G-SHOT 507X від Genius, з встановленими сценічними пресетами.

G-SHOT 507X наділений базовою функціональністю, укладений у пластиковий корпус з продуманим дизайном. Розміри камери становлять 90x58x13 мм при вазі 103 р. Це дозволяє брати її з собою і носити в кишені одягу. Дизайнери наділили фотик формами "цеглинки" з вбудованим об'єктивом. З кнопок управління на корпусі присутні тільки п'ятипозиційний селектор, кнопки включення і спуск затвора. Також є дві кнопки мультифункціонального режиму. Управління настройками і корекції фотознімків доступно через основне меню.

Genius G-SHOT 507X

Екран у камери досить інформативний, але на діагоналі дисплея 2,7 "все виглядає перевантаженим. При бажанні, виведену інформацію можна відключити, адже перед нами автомат.

G-SHOT 507X оснастили всім необхідним для отримання якісних знімків: фіксований об'єктив з постійною діафрагмою f / 3 і фокусною відстанню 7,45 мм (еквівалент 35 мм). Фіксація зображень відбувається на 5 Мп CMOS сенсор 1/2, 5 ". Чутливість варіюється ISO 100 - 400. Незважаючи на постійне фокусна відстань "лінзи", у фотокамері передбачений цифровий 8х зум, що дозволить знімати віддалені об'єкти, а встановлений електронний стаб зробить процес зйомки простіше.

Отриманню якісних фотокарток сприяє десяток встановлених пресетів. Для повсякденного використання цього цілком достатньо. Також можна виставити якість знімка, скористатися режимом "анти-червоні очі", встановити Автоспалах або відключити її. Завдяки режиму інтерполяції, камера здатна зробити якісний знімок дозволом 12 Мп. Для зйомки групової фотографії, розробники передбачили спецрежим з відстрочкою спрацьовування затвора - 10, 5 і 2 секунди. Виправити знімок допоможе вбудований "кроп-майстер", він видалить зайві об'єкти з кадру.

Genius G-SHOT 507X

Також G-SHOT 507X здатний знімати відеоролики (640х480) цілком прийнятної якості зі швидкістю 30 кадр / с.

Одного заряду акумулятора камері вистачить на 200 прекрасних фотографій. У комплекті йде USB кабель і зарядка.

Висновок

G-SHOT 507X від Genius володіє повністю автоматизованим меню, що прискорює процес зйомки.

Невелика вага фотоапарата дозволить носити його з собою і робити знімки в будь-яких умовах. Базової функціональності у фотокамері цілком вистачить починаючому користувачеві.

27.04.2014 48
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!