За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд EvroMedia Classic Pro: відмінна заміна шкільних підручників

img

Рідери з екранами на основі електронного паперу давно вже стали досить популярними пристроями, але використовуються вони в основному для читання художньої літератури. Тим часом на ринку з'являються гаджети, з досить великою діагоналлю екранів, підтримкою безлічі форматів і наявністю різних додаткових функцій, які цілком можуть стати альтернативою шкільних підручників.

Рідер EvroMedia Classic Pro оснащений значним 9.7" екраном E-ink Pearl з роздільною здатністю 1200х800 пікселів і 16-ю градаціями сірого. Такий екран абсолютно не «вигорає» навіть при дуже яскравому світлі і не надає додаткове навантаження на очі.

Пристрій підтримує величезну кількість всіляких форматів, популярних і не дуже, в яких сьогодні поширюються електронні документи: XT, EPUB, PDF, FB2, HTML / HTM, PDB, RTF, MOBI, DJVU / DJV, CHM, DOC / DOCX, PPT, XLS , PRC, TCR і XLSX, які можуть бути запаковані в архіви RAR або ZIP. Важливо, що у користувача є широкі налаштування відображення тексту, можна міняти розмір шрифту, його тип, відступи і т. п. Можна завантажувати власні шрифти. Підтримується також і можливість перегляду зображень форматів JPG, BMP, PNG, GIF і TIFF.

Ридер EvroMedia Classic Pro

Саме підтримка великої кількості форматів, у тому числі і PDF і DJVU, що містять велику кількість формул, графіків і таблиць, і великий екран і робить EvroMedia Classic Pro відмінним рішенням для сфери освіти.

Завдяки підтримці WMA, MP3, WAV і OGG можна вивчати іноземні мови паралельно прослуховуванню відкривши текст. Вбудовані динаміки у рідера відсутні, так що доведеться користуватися навушниками через стандартний роз'єм 3,5-мм.

До речі, ви також можете підключати словники. Шкода тільки, що їх не можна використовувати безпосередньо з читаного документа.

Ридер EvroMedia Classic Pro

Для зберігання контенту передбачено 4 ГБ вбудованої пам'яті, чого достатньо для того, щоб помістити значну бібліотеку у форматі FB2. Плюс передбачена можливість підключення карт пам'яті формату SD, ємністю до 32 ГБ.

Підключитися до Мережі щоб зайти на «Вікіпедію» та отримати інформацію про будь-незнайомому терміні можна по Wi-Fi. Пристрій володіє також вбудованою клавіатурою.

 

Рідери на базі екрану з «електронним папером» досить автономні і EvroMedia Classic Pro демонструє чудові показники. Акумуляторної батареї ємністю 1800 мАг достатньо для забезпечення 8000 перегортань сторінок або роботи протягом 35 днів у режимі очікування.

Ридер EvroMedia Classic Pro

Комплектація пристрою стандартна: USB-кабель і керівництво користувача. Оскільки екрани E-ink відрізняються підвищеною крихкістю, рекомендується відразу ж придбати і чохол.

А ось важить рідер чимало - 538 грам, так що при тривалому читанні його важко тримати на вазі.

Висновок

Завдяки підтримці великої кількості всіляких форматів, рідер EvroMedia Classic Pro можна використовувати як для читання художньої літератури, так і різних електронних документів.

 

А екран з великою діагоналлю і хорошим дозволом увазі використання пристрою і в якості повноцінної заміни паперовим підручникам. 

01.11.2013 110
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!