За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд EvroMedia Classic Lite: вибираємо всеїдний рідер для навчання

img

   Той, хто був студентом, прекрасно пам'ятає гори підручників, які потрібно було простудіювати перед сесією. Сьогодні ж на озброєнні учнів нові гаджети, такі як електронна книга Classic Lite від EvroMedia.

   Звичайно, планшет в навчанні - зручніше і привабливіше, але дійсно старанні учні знають, як швидко втомлюються очі і сідає зір дивлячись на ЖК-екран. А з 6 '' дисплея E Ink з номінальним дозволом 800х600 пікс і 16-ю градаціями сірого читати вельми зручно. Він не вигоряє на сонці і швидко реагує на дотик пальців. Правда, підсвічування відсутній, так що полуночникам доведеться докупити ліхтарик.

  Особливістю Classic Lite стала її «всеїдність». «Книга» відображає всілякі формати електронних документів від CHM і DJVU до TXT, XLS і запаковані в архіви ZIP і RAR.

  EvroMedia Classic Lite

   Це робить пристрій ідеальним для сфери освіти. Адже воно відмінно відображає формули, схеми, рукописні документи, тексти. Приміром, фактуру і колір історичного документа, найдрібніші деталі єгипетського манускрипту. Важливо, що ви зможете налаштувати розмір шрифту, відступи, відображення і пр. А завдяки підтримці музичних форматів можна слухати аудіокниги, вивчати вимову іноземних слів по дорозі до інституту. На борту «книжки» також маються здвоєні динаміки і аудіороз'єм.

    Рідер працює на базі Rockchip 2818, а вбудованої пам'яті тут 4 ГБ з можливістю розширення картою microSD (32 ГБ). Є у Classic Lite і вбудований браузер, і підтримка словників.

  EvroMedia Classic Lite

    «Книжки» на основі «електронного паперу» досить автономні і Classic Lite не виняток. Акумулятор (1500 мАч) демонструє чудові показники: місяць в режимі очікування або 7000 перегортань сторінок.

    Bисновок

   На перший погляд Classic Lite від EvroMedia - річ досить буденна, але якщо розібратися в її можливостях, то вона допоможе закінчити університет з «червоним дипломом».

   Вбудовані динаміки, відмінний екран і маса специфічних форматів кращий тому доказ.

30.10.2014 56
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!