За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Nokia 1280: самий простий і доступний мобільний телефон

img

Ринок мобільних пристроїв наповнений складними для сприйняття користувачів похилого віку стільниковими телефонами, чого не скажеш про нову модель телефону Nokia 1280 - максимально простому, зручному, з великими кнопками й великим читабельним шрифтом на екрані.

 

Можна сказати, що Nokia 1280 є практично «невагомим» моноблоком (82 р.). Пристрій доступний в чотирьох колірних рішеннях корпусу, серед яких особливою популярністю користуються чорний, сірий і синій (також є ще й ліловий колір). Маленького 1,4 "монохромного інформаційного дисплея з роздільною здатністю 128х160 пікселів цілком достатньо для відображення основної інформації для користувача і набору текстових повідомлень.   

  

 Nokia 1280

З комунікаційного потенціалу Nokia 1280 можна відзначити лише 3,5-мм універсальний аудіо-роз'єм для підключення навушників, що дозволить прослуховувати улюблену FM-радіо. Акумулятор здатний забезпечити до 8 годин роботи в режимі розмови і до 540 годин роботи в режимі очікування. Настільки економні показники енергоспоживання роблять даний мобільний телефон досить привабливим для використання в корпоративному середовищі, де велика частина робочих буднів проходить в режимі спілкування.

 

У підсумку, доступність і надійність мобільного телефону Nokia 1280, як і колись Nokia 1100, зробили її лідером продажів у своїй ціновій категорії і найбільш затребуваним як серед бабусь і дідусів, так і в корпоративному середовищі. Дана модель хоч і мега-аскетична, але, тим не менш, досить функціональна і здатна забезпечити дві головні складові мобільного телефону: якісний зв'язок і довгий час роботи в автономному режимі.

03.04.2013 90
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!