За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Маршрутизатор LinkSys Wi-Fi WRT54GL: Налаштував і забув

img

Щоб організувати домашню бездротову мережу, найчастіше досить вибрати надійний роутер як у випадку з моделлю LinkSys WRT54GL. Девайс забезпечить конфіденційність даних і впевнений сигнал для учасників домашньої / корпоративної мережі.

 

Рішення подібного класу більше підходять під опису компактного інтернет-центру, адже всередині WRT54GL є можливості трьох повноцінних пристроїв: бездротової точки доступу стандарту 802.11b / g, що забезпечує підключення на максимальній швидкості до 54 Мбіт / с, вбудованого 4-портового комутатора (10/100 Ethernet) і нарешті інтернет-шлюзу для організації мережі. Модель оснащена двома знімними антенами і працює в діапазоні 2,4 ГГц.

 Роутер LinkSys Wi-Fi WRT54GL

Відмінною рисою WRT54GL стала надійний захист даних у створеній на його основі мережі. Пристрій задіє технології AES і TKIP з 128-бітовим шифруванням і може виступати в ролі DHCP-сервера. Крім іншого, начинка роутера включає потужний міжмережевий екран, що захищає «грудьми» від несанкціонованого доступу. Інтерфейс настроювання в свою чергу фільтрує користувачів мережі, роздаючи Інтернет лише власникам пароля.

 Роутер LinkSys Wi-Fi WRT54GL

Налаштувавши бездротову мережу на основі WRT54GL ви отримаєте ще один бонус - прямий зв'язок між усіма пристроями мережі. Доступ до принтера, музики, фотографій, документів стане можливий з будь-якої точки будинку. Як і всі маршрутизатори LinkSys модель проста в налаштуванні, завдяки спеціальному ПО на CD-диску з комплекту поставки. У нього входить також мережевий шнур і кабель живлення, документація і гарантія від виробника на 2 роки.

Висновок

Роутер LinkSys Wi-Fi WRT54GL з танет справжнім скарбом для корпоративної або домашньої мережі. Це просте і безпечний пристрій забезпечить високошвидкісне Інтернет-підключення, спільний доступ до принтерів і документам, а також участь в багатокористувацьких іграх.

18.03.2014 49
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!