За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Маніпулятор MadCatz R.A.T. M Mobile

img

MadCatz R.A.T. M Mobile

Ігровий «спорткар»

MadCatz вдалося поєднати в цій геймерской мише оригінальний дизайн, що нагадує спорткар, і хорошу ергономіку, завдяки якій аксесуар вміє підлаштовуватися до свого власника. Просто посуньте подладонную поверхню і довжина «гризуна» збільшиться до 105 мм. Модель спроектована тільки для правшів. Доступно на вибір 4 забарвлення: чорна / біла матова, червона, чорна глянсова.

MadCatz R.A.T. M Mobile

Комфорт в дорозі

Беріть маніпулятор з собою, адже чохол захистить від пошкоджень, а нано-ресивер компактно сховається в спеціальному відсіку.

5 в 1

10 кнопок (програмованих) і унікальний 5-позиційний джойстик 5D дозволяють досягти приголомшливих результатів в іграх. Запрограмуйте їх на самі використовувані команди, щоб скоротити час налаштування гри.

MadCatz R.A.T. M Mobile

Блискавична реакція

Унікальний енергозберігаючий сенсор Твін очей зчитує інформацію з вражаючою швидкістю 6 мс / с. Діапазон регулювання оптичного дозволу - до 6400 точок на дюйм (крок 25 точок на дюйм).

GameSmart

Завдяки технології GameSmart, мишка сумісна з різними гаджетами за допомогою Bluetooth.

MadCatz R.A.T. M Mobile

1 рік без підзарядки

Даний маніпулятор - чемпіон з живучості. Завдяки енергозберігаючим технологіям мишка MadCatz працює близько року від двох елементів живлення ААА. За зв'язок відповідає Bluetooth 4.0 C дальністю 10 м.

18.11.2014 59
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!