За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

MadCatz M.O.U.S. 9: унікальний «гризун»-трансформер

img

Вибір маніпуляторів на ринку сьогодні неймовірний. Тому виробники в боротьбі за користувача вже не обмежуються кричущими забарвленнями і модними принтами. Компанія MadCatz пішла ще далі, створивши унікальну кібер-миша MOUS 9, яка вміє підлаштовуватися під будь-який розмір долоні.

 

Аксесуар поставляється в невеликій пластиковому контейнері, де крім самої мишки знаходиться м'який чохол, батарейка АА.

 MadCatz M.O.U.S. 9

Зовнішній вигляд цього «звіра» мало кого залишить байдужим. Корпус мишки нагадує фантастичний «космомобіль» доступний в червоної, чорної і білої версії. В основі моделі лежить алюмінієва плита, до якої прикріплені пластикові панельки, що дозволяють збільшувати корпус на 12,5 см за допомогою висувної поверхні. За рахунок виділеної площадки під великий палець і безлічі скошених вставок, мишка ассиметрична і тому підійде тільки правшам. Модель повнорозмірна, враховуйте це при покупці - габарити її складають 105х65х38 мм, а вага - 138 г.

 

На службі у «гризуна»-трансформера знаходиться 10 (!) програмованих клавіш, коліщатко прокрутки з можливістю нахилу і клавіша чутливості сенсора. За переміщення курсору відповідає оптичний сенсор, який з легкістю ковзає по будь-якій поверхні: дерево, скло, килимок і пр. Однак невисока дозвіл (990 dpi) і мала швидкість переміщення (0,8 м / с) не дозволяють рекомендувати дану модель геймерам.

 MadCatz M.O.U.S. 9

Підключення мишки до ПК виконується за протоколом Bluetooth 4 з підтримкою технології GameSmart, яка забезпечує швидкий коннект і тривалий час роботи гризуна. MadCatz заявляє про 1 рік роботи від батарейки АА.

 

Висновок

Безсумнівно, модель MOUS 9 від MadCatz вийшла оригінальним, але спірним аксесуаром.

 

Футуристичний дизайн, робота на будь-якій поверхні і регулювання довжини, безумовно, будуть цікаві любителям-оригіналам. Однак досить висока ціна маніпулятора і невелике оптичне дозвіл відлякає багатьох потенційних користувачів.

15.06.2014 28
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!