За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Кращі гаджети з дерева, які ще й працюють

img

XXI століття поклало початок посиленого використання в пристроях таких матеріалів як метал, пластик, вуглецеве волокно. Тому більш традиційні дерево і скло вже відходять на другий план, навіть у виробництві меблів і будівництві будинків, що вже тут говорити про випуск гаджетів. Проте, дерево є одним з найбільш піддатливих для обробки матеріалом і найбільш безпечним у використанні. Тому умільці все ж примудряються зробити гаджет з дерева, та ще й абсолютно робочий, який ні в чому не поступається залізним або пластиковим оригіналам. Не вірите? Переконайтеся самі.

XXI століття поклало початок посиленого використання в пристроях таких матеріалів як метал, пластик, вуглецеве волокно. Тому більш традиційні дерево і скло вже відходять на другий план, навіть у виробництві меблів і будівництві будинків, що вже тут говорити про випуск гаджетів.

Проте, дерево є одним з найбільш піддатливих для обробки матеріалом і найбільш безпечним у використанні. Тому умільці все ж примудряються зробити гаджет з дерева, та ще й абсолютно робочий, який ні в чому не поступається залізним або пластиковим оригіналам. Не вірите? Переконайтеся самі.

mp3- плеєр

Даний плеєр зроблений у вигляді класичного фотоапарата, а при виготовленні використовувалися тільки дорогі породи дерева. До того ж mp3- плеєр повністю зроблений вручну і є свого роду ексклюзивом. Зауважимо, що мова йде лише про корпус, бо зрозуміло ж, що начинка у плеєра не hand-made.

Моторолер

Інший умілець навіть змайстрував з дерева транспортний засіб - моторолер. Даний екземпляр зроблений на основі легендарних творінь Vespa, тільки в дерев'яних латах. Як бачите, такий варіант має чудовий вигляд і виділяється з натовпу.

А як щодо дерев'яного мобільного телефону? Наприклад, Nokia. Або ж дерев'яного джойстика для ігрової консолі SNES?

Як бачите, чого тільки не придумають люди, які цінують красу і комфорт при користуванні гаджетом. Але головне, всі вони екологічно чисті і абсолютно безпечні для користувачів.

09.06.2016 319
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!