За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Клавіатура MAXXTRO KB-107 U: перевірена класика

img

Клавіатури бувають ультракомпактні, ігрові, стильні ..., а бувають такі, які не хочеться випускати з рук як у випадку з моделлю KB-107 U від MAXXTRO, в якій виробник продумав кожну дрібницю.

 

Модель KB-107 U - це досить велика й провідна, так що поміститься не так на кожному столі. Проте розміри її (44х14, 6х1, 5 мм) не стануть перешкодою для справжніх трудівників. У даному випадку розмір визначає комфорт, що так важливо при тривалому наборі тексту. Механіка моделі продумана розробником до кожної кнопочки, з невеликим і легким ходом, і хорошою віддачею. Такого ефекту вдалося досягти завдяки гумовій підкладці, розташованої під кнопками - саме вона забезпечує приємну зворотний зв'язок і плавність ходу.

 MAXXTRO KB-107 U

Однак придивившись, стає помітно, що робоча поверхня не така вже й величезна. Розміри KB-107 U обумовлені присутністю додаткового ряду мультимедіа клавіш і окремого цифрового блоку. Корпус виконаний з практичного темного пластику з матовим покриттям, що є перевагою на тлі глянцевих аналогів. Якість виконання та матеріали - на вищому рівні, а кнопки досить стійкі до забруднень.

 

Крім того, модель має регульовану підставку і буде працювати навіть з Windows 98.

 

Висновок

Одним словом, KB-107 U від MAXXTRO - майже ідеал, що враховуючи демократичну вартість клавіатури, робить її відмінним вибором для офісної роботи і тривалого набору тексту.

28.07.2014 32
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!