За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Київський марсохід переміг у конкурсі NASA SpaceApps Challenge-2016

img

Вітаємо киян з перемогою у всесвітньому конкурсі SpaceApps Challenge-2016, який щорічно влаштовує NASA. Отже вогняну планету будуть борознити українські марсоходи! Детальніше читайте в BRAIN-Гіді.

Вітаємо киян з перемогою у всесвітньому конкурсі SpaceApps Challenge-2016, який щорічно влаштовує NASA. Отже вогняну планету будуть борознити українські марсоходи!

Нещодавно ми повідомляли про те, що стартап проекту марсохода від київських розробників лідирує у голосуванні в номінації «Вибір людей» і от нарешті стали відомі остаточні результати голосування.

Тож український проект Mars Hopper посів першу сходинку в номінації People’s Choice Awards. BRAIN-Гід щиро вітає хлопців з таким досягненням.

NASA було вражене продемонстрованими ідеями винахідників й пообіцяло обов’язково втілити в життя всі проекти. Які посіли перші сходинки у шести номінаціях.

Марсохід Mars Hopper схожий на безпілотний автоматизований літак, який живиться замороженим вуглекислим газом з полюсів Марса.

Під час руху по поверхні планети завдяки довгим стрибкам, по 10 хвилин кожний, він, приземляючись, зачерпуватиме вуглекислий газ, щоб здійснити наступний затяжний стрибок. Швидкість марсохода буде досягати 350 км/год. при вазі у декілька сотень кілограмів.

Вже вирахувано, що для польоту протягом двох хвилин потрібно буде близько 50 кг твердого вуглекислого газу.

30.05.2016 24
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!