За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Genius MetalStrike USB: Геймпад для справжнього аса

img

Найчастіше ми вимагаємо від пристрою більше, ніж воно може. Але в ідеалі для того, щоб залишитися задоволеним роботою того чи іншого гаджета необхідно всього лише адекватне виконання його прямих функцій. Геймпад Genius MetalStrike USB нічим особливим не відрізняється, тим не менш, він чудово справляється зі своїм основним завданням.

Виконаний у футуристичному стилі, важіль добре тримається в руці і «незаперечно» повторює всі ваші рухи, а гумові присоски на стояку надійно фіксують його на поверхні, запобігаючи будь-які зайві рухи, щоб ви могли повністю зосередитися на ігровому процесі. Це також сприятливо позначається і на ергономіці пристрою: все зручно, рука не втомлюється, і ви з задоволенням пілотіруете або закручуєте «мертві петлі».

Для створення «екшну» в арсеналі цього маніпулятора передбачено 4 кнопки для здійснення атаки, які можна комбінувати в сутичках і придумувати нові бойові маневри. А скорострільний курок дозволить блискавично вражати потрібні цілі у ближньому, і в далекому бою.

Genius MetalStrike USB

Ще є 8 стильних кнопок навколо рукоятки, призначення яких ви можете задати самостійно. Користуватися ними буде зручно і правшам, і лівшам. А це, погодьтеся, чимала перевага в будь сутичці.

З підключенням до ПК також нічого складного - за допомогою звичайного роз'єму USB.

Висновок:

Підсумувавши можна заявити, що Genius MetalStrike USB, висококласний джойстик, позбавлений всяких прибамбасів, але впевнено виконує свої функції.

Висока точність, швидкість і легкість в управлінні є найважливішими аспектами при виборі геймпада, і всьому цьому він відповідає на всі 100%.

11.04.2014 0
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!