За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Genius MaxFighter F-17U: До атаки готовий!

img

   Пристрої компанії Genius традиційно відрізняються оптимальним співвідношенням ціни і надійності. І джойстик MaxFighter F-17U - не виняток, хоча дизайном він не блищить.

 
   Однак не судіть «по одягу», адже в процесі гри модель справляє приємне враження якісною збіркою і практичними матеріалами. Досить масивне підставу маніпулятора має прогумовані вставки, стійкі навіть в активних боях. Ергономічна і рукоятка, що височіє на 21 см над столом. Хід її чіткий, зверху розташовані 4 функціональні кнопки і курок. Решта 6 елементів управління гніздяться на самій підставі, поєднуючи функції турбо, прискорення і уповільнення.

Genius MaxFighter F-17U 

   Підключення маніпулятора організовано за допомогою USB, причому додаткова настройка не потрібна. Завдяки технології Plug & Play джойстик починає атакувати противника відразу після включення. Хоча результат битви залежить і від реалізації осьового навантаження, яка тут виведена на 4 напрямки.

 
   В цілому, MaxFighter F-17U досить чуйний, але для відгуку доведеться сильно нахиляти рукоятку.

 Genius MaxFighter F-17U

  Вага маніпулятора - 406 г, габарити - 17,3 х16, 5х21 см.


   Висновок


   Джойстик Genius MaxFighter F-17U стане хорошим вибором для початківців «льотчиків» і «спецназівців», звиклих орудувати правою рукою.


  Більш просунутим геймерам варто пошукати маніпулятор пофункціональнее, з програмованими клавішами.

15.07.2014 32
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!