За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Genius FaceCam 320: доступний відеозв'язок вдома

img

Коли хочеться «теплого» спілкування, а а друзі розкидані по світу, залишається лише мріяти про зустрічі або подзвонити. Але по телефону воно звичайно не те, ти не бачиш емоції співрозмовника, і тут на виручку приходять відеодзвінки за допомогою веб-камери, наприклад, такий як FaceCam 320 від Genius.

 

Причому, для початку бесіди не потрібно займатися пошуками драйверів. Веб-камера вже зі старту забезпечена всім необхідним, у тому числі і підтримкою Рlug & Play, так що спілкуйтеся відразу після підключення. «Вебком» працює з усіма відомими інтернет-мессенджерами.

 

Технічні можливості FaceCam 320 базуються на CMOS-сенсорі з роздільною здатністю 640х480 пікселів. Передавати відеосигнал пристрій вміє якісно: швидкість фреймрейта до 30 кадр / c. Фокус виставляється вручну, мається також захист від несанкціонованого доступу (IPM).

 Genius FaceCam 320

Ще однією особливістю «вебки» стала універсальна кліпса, що дозволяє безпроблемно встановити об'єктив де завгодно. Варіантів забарвлення всього один - сіро-синій. Габарити пристрою мініатюрні - 61x 25x74 мм / 52 м

 

Висновок

Компанія Genius в черговий раз випустила доступне і добре оснащений пристрій.

 

Веб-камера FaceCam 320, зі спеціальним захистом, універсальної кліпсою і гарною якістю зв'язку стане відмінний вибором для будинку.

03.09.2014 48
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!