За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

FM-трансмітер Grand-X CUFM22GRX: Візьми в дорогу музику

img

Якщо з якихось причин ваша автомагнітола відстає від технічного прогресу, не програє популярні формати, а купувати нову бажання немає, то рішенням проблеми може стати таке нехитре і доступне пристрій, як автомобільний модулятор або FM-трансмітер CUFM22GRX від Grand-X.

 

Принцип дії подібних пристроїв дуже простий - досить підключити модулятор до прикурювача та налаштувати на ньому улюблену FM-хвилю, вибравши таку ж частоту на автомагнітоли. Цих дій достатньо, щоб CUFM22GRX транслював МР3-файли в простір, а антена автомобіля приймала їх в діапазоні 87,5-108 FM. Геніально і просто, до того ж весело - поруч проїжджаюча машина може слухати той же трек, що й ви. 

 Grand-X CUFM22GRX

Варто модулятор недорого. До того ж у нього без проблем вставляються як флеш-карти об'ємом від 16 ГБ, так і інші девайси з аудіовиходом: CD / VCD-плеєри, ноутбуки, МР3 і МР4-плеєри, і навіть iPod. Перемикання композицій відбувається кнопкою Folder, розташованої на пульті трансмітера, а номер хвилі, назва виконавця, треки, режим відтворення виводиться на 1,4'' РК-екран з приємною блакитним підсвічуванням.

 

Важливо, що розробнику вдалося вмістити в компактний корпус настільки якісний саунд, поряд з надійністю, зручним управлінням і привабливою зовнішністю. У будь-якому з доступних варіантів - з чорним, сірим, червоним і блакитним обідком - виглядає CUFM22GRX стильно.

 Grand-X CUFM22GRX

Комплект поставки включає сам трансмітер Grand-Х, пульт ДУ і лінійний кабель.

 

Висновок

 

Загалом, CUFM22GRX від Grand-Х розрахований на таких водіїв, які користуються автомагнітолою час від часу, і не бажають витрачатися на дорогі колонки і H-Fi системи.

19.07.2014 158
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!