За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

DVD програвач BBK DMP1027HD: максимальний ефект присутності

img

Незважаючи на насиченість ринку всілякими ноутбуками і планшетами, що дозволяють дивитися відео і ТБ-програми в інтернеті, DVD програвачі, як і раніше не втратили своєї актуальності, і яскравим підтвердженням цьому стала новинка DMP1027HD від BBK.

 

Технічне оснащення цього плеєра і підтримка великої кількості оптичних носіїв дозволить вам вдосталь насолодитися якісною картинкою на екрані вашого телевізора. Окремої уваги заслуговує і різноманітність комунікаційних портів, що значно розширює можливості пристрою. DVD програвач BBK DMP1027HD здатний відтворити такі формати як JPEG, MP3, WMA, AVI, MKV, WMV завдяки кодекам DIVX, XVID, VCD, CDDA і TS, не тільки з «оптики», але і з USB флеш накопичувачів з роздільною здатністю Full HD. USB-порт плеєра здатний сприймати найпоширеніші файлові системи - FAT16, FAT32 і NTFS.

  BBK DMP1027HD

На додачу до відмінної зображенні виробник приєднав ще й неймовірно об'ємний звук акустики 5.1, яку можна підключити через відповідний аудіовихід. Також багатьом до смаку прийдеться і наявність в плеєрі такої функції як караоке, а точніше цілої системи КАРАОКЕ + + (можливість бальної оцінки виконання пісень з будь-якого диска), яка задасть тон будь-якій вечірці в колі друзів.

 

Управління DVD програвача BBK DMP1027HD можливо і за допомогою пульта ДУ, який йде в комплекті, і дозволяє настроювати розташування субтитрів, які додаються до фільмів. Це дуже цікаву деталь по достоїнству оцінять любителі дивитися кіно мовою оригіналу.  

 

Загалом, компанія BBK постаралася вмістити в даний DVD-шник все найнеобхідніше і передове з неймовірним функціоналом, що враховуючи його невелику вартість, робить програвач DMP1027HD дуже вигідною покупкою.  

20.03.2013 52
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!