За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Домашній кінотеатр PHILIPS HTD3570/51

img

Домашній кінотеатр PHILIPS HTD3570/51

Вдалий дизайн

Домашній кінотеатр HTD3570/51 від PHILIPS виглядає неймовірно стильно, доповнюючи дизайн сучасних телевізорів Hi-teсh-нотками. Втім, телевізор системі потрібен тільки як місце для картинки, все інше вона робить сама. Модель формату 5.1 своєму розпорядженні DVD-програвачем, 4 підлоговими динаміками і одним центральним сабвуфером. Сумарна потужність - 300 Вт.

Всеїдність

PHILIPS HTD3570/51 досить всеїдний. Він розпізнає диски DVD/CD/CVSD/VCD з форматами AVI, DivX, MPG, MPEG, BMP, MP3, WMA, JPEG та GIF. Плюс слухач може послухати FM-радіо на 40 каналах і повправлятися у співі з системою караоке.

Домашній кінотеатр PHILIPS HTD3570 / 51

DivX

Домашній кінотеатр підтримує формат DivX, дозволяючи записувати «важкі» файли на DVD і CD-R/RW з наступним переглядом на Blu-ray- або DVD-програвачах. Причому технологія DivX Ultra відображає кілька мов відео, вбудовані субтитри і різні звукові доріжки.

HDMI

Серед арсеналу портів і роз'ємів найбільш цікавим виглядає HDMI. Саме з його допомогою HTD3570 / 51 передає на телевізор відео аж до 1080p і багатоканальний звук. Оцініть достаток деталей і якісне зображення разом з даною системою.

Домашній кінотеатр PHILIPS HTD3570 / 51

Об'ємний звук

А як же звук? З ним все гаразд - технологія Dolby Digital створює «тривимірне» звучання чудової якості, коли при перегляді «У світі тварин» здається, що пташки співають у вас за спиною. Ну, або слон сурмить над вухом, тут вже хто що дивиться.

Аудіовихід для iPhone

Система оснащена аудіовиходом, який окрім МР3-плеєрів і ноутбуків, дозволяє підключати iPod/iPhone/iPad і слухати музику відмінної якості.

Домашній кінотеатр PHILIPS HTD3570 / 51

Один за всіх

Пульту PHILIPS HTD3570/51 припадає найважче. Оснащений технологією EasyLink, він уміє управляти всією побутовою технікою в будинку. Просто натисніть кілька кнопок і в перервах між фільмами зменшіть потужність на кондиціонері або додайте вологість зволожувачу.

26.12.2014 69
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!