За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Deepcool ICEEDGE 400FS: найкраща система охолодження для будь-якого процесора

img

Розробляючи модель ICEEDGE 400FS, компанія Deepcool ставила перед собою завдання створити універсальну систему охолодження, просту в установці, тиху і надійну. І завдання це була виконана на відмінно.

Deepcool ICEEDGE 400FS може використовуватися з різними моделями процесорів, як виробництва Intel, так і AMD. У комплекті поставляються кілька типів систем кріплення для сокетів LGA1366/1150/1155/1156/775, а також AMD AM3/AM2 + / AM2/K8. Важливо, що для встановлення кулера не вимагається додаткових інструментів, а сама процедура дуже проста.

Deepcool ICEEDGE 400FS

Кулер має мідну відполіроване підставу, до нього за допомогою чотирьох мідних теплових трубок приєднаний масивний алюмінієвий радіатор, на якому закріплений 92-мм вентилятор, швидкість обертання якого до 2000 об / хв (можлива також і установка другого, з іншого боку). Важливо відзначити, що цей що йде в комплекті вентилятор відрізняється низьким рівнем шуму, багато в чому завдяки якісній конструкції з гідродинамічним підшипником і покриттю TPE, вбирного вібрацію. Втім, при необхідності можна задіяти будь-який інший вентилятор відповідних розмірів.

Загальні розміри кулера складають 92х92х25 мм, при вазі в 585 р. Тобто він досить компактний і може бути без проблем встановлений в самі різні корпуси.

Deepcool ICEEDGE 400FS

Практика показує, що установка Deepcool ICEEDGE 400FS дозволяє досягти зниження температури процесора на цілих 20 градусів, порівняно зі штатними СО. При цьому рівень шуму залишається дуже низьким, в межах 26 дБ.

Висновок

Deepcool ICEEDGE 400FS - Це приклад дуже вдалої моделі універсального процесорного кулера. Він відрізняється високою ефективністю і не виробляє багато шуму під час роботи, навіть у разі серйозних навантажень на систему.

09.09.2013 1789
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!