За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

CANON i-SENSYS MF4780W (6371B082 / 6371В025): найкраще багатофункціональне рішення для будь-яких офісних завдань

img

Удосконалення та інновації в комп'ютерній продукції нарешті досягли і периферійних пристроїв. Так, компактне, і в той же час швидке і продуктивне МФУ Canon i-SENSYS MF4780W (6371B082 / 6371В025) вміє виконувати практично будь-які завдання принтера, копіра, сканера або факсу, а наявність Wi-Fi робить його і зовсім незамінним для великих офісів, де бездротові роутери вже є нормою.

 

З першого погляду Canon i-SENSYS MF4780W розташовує до себе не тільки своїми розмірами і стильним дизайном, а й наявністю поворотною робочої панелі з налаштованим РК-дисплеєм, дозволяє попередньо переглядати результат сканування / друку. Завдяки цьому і клавіші швидкого запуску проблем з використанням девайса не виникне навіть у новачка.

 

МФУ розраховане на швидкий і якісний друк, яка становить 23 стор. / хв. Завдяки спецтехнології Quick First-Print ви можете миттєво почати роботу після виходу пристрою з режиму сну. Дозвіл друку складає 1280х600 пікселів, що дозволяє друкувати як якісну графіку, так і невеликий текст, сканування же проводиться з здатністю 600 dpi. Головною особливістю МФУ є підтримка друку і сканування через мережі Wi-Fi, причому друкувати можна з будь-яких пристроїв, що володіють даними бездротовим модулем: ноутбуки, планшети, смартфони, фотоапарати.

 Canon i-SENSYS MF4780w

Canon i-SENSYS MF4780w демонструє найкращі показники енергоефективності серед подібних пристроїв на ринку: у сплячому режимі - 1,4 Вт Ще одним приємним доповненням даного МФУ є наявність безшумного режиму. Правда при його активації злегка падає швидкість друку, проте всі робочі шуми практично пропадають.

 

Варто також відзначити, що оригінальні картриджі для лазерного друку «все в одному», містять барабан, тонер і чистячі механізми, економні і здатні проводити всі необхідні операції, а їх заміна здійснюється у лічені секунди.

 

Висновок

 

У цілому, Canon i-SENSYS MF4780w показав себе як доступний, компактний стильний і дійсно багатофункціональний «верстат» для повсякденної офісної роботи.

 

У першу чергу дане МФУ можна адресувати невеликим компаніям, що використовують у своїй роботі високотехнологічні IT-продукти, а завдяки високій продуктивності, ергономіці і наявності модуля Wi-Fi цей принтер зможе не тільки швидко роздрукувати документи, але і відсканувати їх і відправити факсом, навіть якщо ви перебуваєте в іншій кімнаті.

02.07.2013 43
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!