За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ASUS Xonar D-KARA: Повноцінна домашня студія звукозапису

img

Компанія ASUS Tek випустила нову звукову карту серії Xonar D-KARA, яка може замінити цілу професійну студію звукозапису.

 

Xonar D-KARA може похвалитися наявністю професійних, але в той же час простих і зрозумілих функцій для запису та оцифрування вокалу і створення новомодних музичних композицій. До ваших послуг пропонується можливість використання фільтрів низьких і високих частот, динамічне посилення, вирівнювання голосу, компресії й реверберації. Для вибору найбільш оптимальних налаштувань в даній «звуковуху» передбачено цілих п'ять спеціальних режимів для різних стилів: Ballad, Ballad Pro, Rock, Rock Pro і Special. Компанія Аsus також завбачливо додала в цю карту і ряд корисних налаштувань, покликаних полегшити процес запису, обробки і редагування матеріалу в домашніх умовах.

 ASUS Xonar D-KARA

Xonar D-KARA обладнана окремим сигнальним процесором, завдяки якому карта працює в 10 разів швидше, ніж інші аналоги. Якісні компоненти і наявність ексклюзивної технології ASUS Hyper Grounding дозволили виробникові добитися співвідношення сигнал / шум на рівні 106 дБ, що в 16 разів більше значень стандартних вбудованих в ПК звукових плат. Дана карта підключається до ПК за допомогою звичайного слота розширення PCI.

В цілому, звукова карта Xonar D-KARA видає кристально чисте звучання, а демократична вартість і відсутність тимчасових затримок звуку дозволить вам використовувати її також в якості альтернативи існуючим спеціалізованим сайтам і різноманітним ПЗ для співу в караоке з друзями, не виходячи з дому.

08.04.2013 167
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!