За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Apple знизить ціни на iPhone

img

Ви тільки уявіть, що сам голова Apple Тім Кук, нарешті, визнав, що цінник на iPhone надмірно високий. Тому продажі цих смартфонів нині катастрофічно впали, причому вперше за всю їх історію існування. Хочете дізнатися, що намагається зробити Apple в цій ситуації? Читайте докладніше в BRAIN-Гіді.

Сам голова Apple Тім Кук, нарешті, визнав, що цінник на iPhone надмірно високий. Тому продажі цих смартфонів нині катастрофічно впали, причому вперше за всю їх історію існування.

Зокрема це стосується не американського ринку, де через коливання з курсом долара і високими податковими ставками навіть старий iPhone коштує дорого. Наприклад, в Індії, Бразилії чи Росії.

За його словами, компанія думає над способами зниження вартості смартфонів в умовах падіння продажів.

Однак «яблучна» компанія не збирається заради підвищення продажів «клепати» ширвжиток за копійки. Тому конкретно, що збираються зробити в Apple, і на скільки iPhone стане доступнішим, Тім Кук не уточнив. Також не буде «яблучний» бренд вплутуватися і в боротьбу за присутність в сегменті недорогих мобільних телефонів.

Думки експертів же з приводу несподіваного зниження продажів iPhone, який і є основним джерелом доходів компанії, розділилися. Одні вважають, що це наслідок загального занепаду інтересу до дорогих і продуктивних мобільних телефонів, інші ж пояснюють цей факт очікуванням покупців виходу нових моделей виробника, зокрема Apple iPhone 7, iPhone 7 Plus та iPhone Pro. Нагадаємо, що їх повинні представити цієї осені.

27.05.2016 94
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!