За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Альтернативна система опалення: забудьте про газ

img

Своєрідний спосіб обігріву приміщень винайшли в Шотландії. Базується він на стічних водах каналізації. Хочете дізнатися подробиці? Читайте далі ...

Своєрідний спосіб обігріву приміщень застосували в Шотландії. Базується він на стічних водах каналізації , і вже офіційно використовується в країні.

Схожий спосіб використовують, до речі, і в Британській Колумбії, де енергокомпанії у якості джерела, як для обігріву, так і для охолодження громадських будівель застосовують стічні води. І це неспроста, адже їхня температура практично завжди не нижче, аніж +21 градус за Цельсієм. Спосіб цей простий: система при прокачуванні стічних вод з каналізації розташованих поблизу кварталів, пропускає їх через подрібнювач. Той в свою чергу, відокремивши тверді частинки від води, повертає їх назад в каналізацію. Після цього очищену рідину використовують в якості джерела постійного тепла для теплонасосів, які і забезпечують охолодження та опалення будівель.

Такий спосіб обігріву допомагає не тільки економити на енергетичних витратах, але й істотно зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Це відмінний приклад для нашої країни, який дозволяє більш ефективно використовувати водні ресурси, а також зробити опалення і охолодження для населення більш доступним, ніж зараз.

05.05.2016 389
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!