За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Акустика Defender Aurora M35: кришталева чистота стереофонічного звучання 2.0

img

Нова акустична система Defender Aurora M35 - це кращий на сьогоднішній день комплект колонок для стаціонарного використання з точки зору «ціна / якість», який зможуть по достоїнству оцінити всі меломани, без серйозного збитку бюджету.

Основним «знаряддям праці» настільних колонок Defender Aurora M35 є конструкція, що включає в себе 4-дюймовий низькочастотний динамік і 1-дюймовий широкосмуговий твіттер, при цьому сумарна потужність одного такого «набору» (а їх всього два) становить 18 Вт, а опір системи дорівнює 4 Ом. Оптимальна конфігурація геометрії корпусу і характеристик стереофонічних динаміків дозволяє акустичній системі охоплювати практично весь спектр чутних частот - від 90 до 20000 Гц, при цьому їх зміна відбувається плавно без «прогалин» і «провалів», що не може не радувати вухо меломана. Управління акустичною системою винесено на бічну грань правого сателіта і включає в себе поворотні регулятори гучності, басів, тембру і роз'єм для навушників. Кнопка включення системи і два аудіо входу RCA ("тюльпан") знаходяться на задній стінці цієї ж колонки.

Defender Aurora M35

Важливо, що при всій своїй доступності, виглядає акустична система Defender Aurora M35 як пристрої більш високого цінового сегменту - компактні розміри (140х250х140 мм), благородне дерево в якості основного матеріалу корпусу, стильні золотисто-бежеві мембрани динаміків і бездоганну якість зборки - все говорить про високому статусі вироби. А чудове звучання колонок: «соковиті» низи, кришталево чисті середні і високі частоти дозволяють без докорів совісті рекомендувати Defender Aurora M35 найширшому колу користувачів для комфортного прослуховування всього жанрового репертуару як сучасної, так і класичної вокально-музики.

28.02.2013 47
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!