За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Телевізори з вигнутим екраном: плюси і мінуси

img

Як не крути, але прогрес невблаганно рухається вперед. І ось вже речі, які здавалися ще вчора чимось футуристичним, сьогодні вже оточують нас і диктують нові тренди в сфері ІТ-технологій та електроніки. Це стосується і таких звичних пристроїв як телевізори. Здавалося що вони повинні були б зникнути з приходом Інтернету, але виробники придумали хитрий трюк, зігравши на абсолютно новому форматі сприйняття зображення на екрані. Йдеться про телевізори з вигнутими екранами, які поступово входять в наші будинки, стаючи більш доступнішими.

Як не крути, але прогрес невблаганно рухається вперед. І ось вже речі, які здавалися ще вчора чимось футуристичним, сьогодні вже оточують нас і диктують нові тренди в сфері ІТ-технологій та електроніки. Це стосується і таких звичних пристроїв як телевізори.

Здавалося що вони повинні були б зникнути з приходом Інтернету, але виробники придумали хитрий трюк, зігравши на абсолютно новому форматі сприйняття зображення на екрані. Йдеться про телевізори з вигнутими екранами, які поступово входять в наші будинки, стаючи більш доступнішими.

BRAIN-Гід вирішив розібратися, чим же телевізори з вигнутими екранами краще звичних прямолінійних плоских панелей, і чи варто за це переплачувати?

Отже, про все по порядку:

•             По-перше, вигнутий екран, виявляється, більш природний для сприйняття, так як повторює рух людського ока по горизонталі. Таким чином, різниця між відстанню до центру і краю картинки зменшується візуально. Це дозволяє мозку добудовувати картинку, перетворюючи її в панорамне зображення. У підсумку нам здається, що перед нами екран набагато більший, ніж він є насправді. Відповідно і картинка здається більшою.

•             По-друге, тільки таким телевізорам до снаги якісно відобразити карколомну роздільну здатність  4K, вона ж ULTRA HD. При цьому, навіть при перегляді фільму в Full HD, телевізор із зігнутим екраном конвертує зображення в 4К (3840x2160), роблячи його більш якісним.

•             По-третє, при перегляді фільму на такому телевізорі у Вас виникає так званий ефект присутності, що дозволяє повністю зануриться в те, що відбувається на екрані.

•             По-четверте, навіть знайомий фільм, який Ви знаєте напам'ять, при перегляді на такому екрані Ви побачите по-іншому, адже картинка буде більш глибокою і реалістичною. Тому Ви отримаєте зовсім нові відчуття від перегляду, які непорівнянні зі звичним переглядом кіно на пласкому екрані.


А що ж поганого, скажете Ви, в цих чудо-телевізорах з дивовижними екранами?

Відповідь лежить на поверхні. Комфортно дивитися фільм вийде лише поодинці. Так як потрібно дивитися безпосередньо в центр екрану і знаходитися навпроти нього. І варто лише трохи відхилитися від центру дуги, як Ви побачите вже спотворене зображення, що вже говорити про тих глядачів, які будуть сидіти ближче до краю екрану-дуги.

Тож чи варто купувати телевізор з вигнутим екраном?

Сьогодні, звичайно, ці телевізори ще досить дорогі, але в недалекому майбутньому про звичні для нас пласкі панелі ніхто вже й не згадає. На жаль, така технологія передбачає лише одиночний перегляд, ну або парний, хоча досить тісний у всіх сенсах цього слова. Виходом з ситуації може стати покупка вигнутого телевізора зі збільшеною діагоналлю екрана, що дозволить опинитися напроти центру екрана вже кільком особам. До того ж Вам не доведеться сидіти близько біля телевізора, зникнуть спотворення кутів огляду і контрастності. Але все ж про компанії або сімейний переглядів цьому випадку доведеться забути.

Хоча такі гіганти електроніки як Samsung і LG вже пообіцяли представити в найближчому майбутньому такі телевізори з вигнутим екраном, в яких можна буде самому змінювати радіус вигину екрану, причому дистанційно, можливо за допомогою пульта.

Ну що ж поживемо, побачимо.

 

30.05.2016 1580
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!