За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Sharp TV AN3DG20B: 3D-окуляри з можливістю конвертації зображення

img

Дивлячись 3D-фільми в звичайних стереоочков, ви спочатку не помічаєте яких істотних недоліків. Їх конструкція нехитра, та й якість зображення непогане. Та варто вам хоч раз подивитися кіно в окулярах з активною технологією, як ви тут же відчуєте величезну різницю в сприйнятті 3D і вже не захочете з ними розлучатися, як у випадку з моделлю TV AN3DG20B від Sharp.

Зовні вони нічим не відрізняються від пасивних зразків. Хіба що через потовщених дужок, де розташовуються модулі управління, окуляри здаються трохи масивніше своїх «побратимів». Але це ніяк не позначається на їх ергономіці. Аксесуар вийшов зручним, відмінно тримається на обличчі і майже непомітний - чого ще бажати.

 

Sharp TV AN3DG20B

Механізм роботи у цих окулярів затворного типу. Тобто, сигнал зображення для лівого і правого ока надходить одночасно, а вже затвор самого аксесуара (за допомогою мікроконтролера) відповідно поділяє його на ліве і праве зображення. Це робить перегляд набагато комфортніше.

А ще тут є унікальна функція конвертації 3D-контеннта в 2D і навпаки! Тепер за допомогою пересування тумблера на окулярах кожен «глядач» зможе вибрати, в якому саме режимі він хоче дивитися телевізор: в «плоскому» або об'ємному.

Sharp TV AN3DG20B

Ще один важливий аспект - час роботи аксесуара. Погодьтеся, мало, кому захочеться, щоб окуляри «вирубалися» в самий цікавий момент. Однак з TV AN3DG20B за це можете не турбуватися! Вбудованого акумулятора вистачить на 30 годин безперервної роботи. А для відновлення заряду буде достатньо близько півтора години. До речі, зарядка здійснюється при підключенні до телевізора за допомогою USB.

Висновок:

Як бачите, окуляри TV AN3DG20B від Sharp вигідно відрізняються від існуючих рішень на ринку можливістю конвертації двомірного контенту в тривимірний і навпаки, а також вибором режиму перегляду.

А якщо додати до цього ємний акумулятор і затворну технологію, то ваш РК телевізор Sharp з системою AQUOS 3D відкриє перед вами бездонну безодню насолод від перегляду.

17.04.2014 75
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!