За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Монітор BENQ BL702A

img

Монітор BENQ BL702A

Інструмент для офісу

Зовнішність і габарити монітора BL702A від BENQ розроблені з урахуванням побажань офісних працівників. Корпус практичний у побуті, а надійна підставка надає свободу дій в межах від -5 ° до + 20 °.

LED-підсвітка

Використання LED-підсвічування дозволило вписати монітор BL702A в тонкі «рамки». При його виробництві не використовувалися ртуть, свинець та інші важкі метали.

Монітор BENQ BL702A

Високий рівень

Головний козир BENQ BL702A - чудове поєднання кольору, контрастності і плавних переходів від білого до чорного. 17 '' монітор отримав високий дозвіл 1280х1024 пікселів і суто офісне співвідношення сторін - 5: 4.

Контрастність 12М: 1

Найвищий рівень контрастності дозволяє споглядати на моніторі найдрібніші деталі, навіть у найскладнішій графіку. Відтінки на екрані передаються близькі до натуральних, і насичені.

Виберіть кут перегляду

Кути огляду в BL702A максимальні - 170 ° по вертикалі і 160 ° по горизонталі. Так що якість «картинки» залишається на належному рівні, де б не знаходився користувач.

Монітор BENQ BL702A

Швидка реакція

Швидкість поновлення одного пікселя дорівнює 5 мс. Просто ідеально для комп'ютерних ігор і обробки графіки.

Windows 8

BENQ BL702A сертифікований для роботи з ОС Windows 8. Для роботи «операційки» досить підключити ПК, і система сама сконфигурирует пристрій.

Без мерехтіння

Монітор BENQ абсолютно безпечний для зору. Спеціальна технологія Flicker-free «прибирає» мерехтіння, забезпечує комфорт і меншу стомлюваність очей. Працюйте без втоми і головного болю!

Монітор BENQ BL702A

4 режими роботи

Унікальна фірмова технологія Low Blue Light дозволяє знижувати вплив синього кольору на очі. Виберіть один з 4 режимів (інтернет, мультимедіа, офіс, читання) і монітор автоматично визначить рівень підсвічування від 30 до 60%.

Економія електроенергії

Технологія Senseye 3 дозволить вам заощадити на рахунках за електроенергію. За допомогою 6 режимів (стандарт, гра, кіно, фото, еко, RGB) оа покращує візуальне зображення, знижуючи при цьому витрати на електрику. Енергоспоживання моделі становить 17 Вт, а в «стенд-Баї» - менше 0,3 Вт

07.11.2014 54
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!