За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

«Крижана батарея» охолодить повітря в спеку

img

Незважаючи на те, що у нас часом буває нестерпно жарко, і всі ми рятуємося від цього кондиціонерами, існують на карті світу місця, де людям доводиться рятуватися від палючого сонця весь рік. Наприклад, американський штат Каліфорнія, де температура повітря досягає 40 градусів і вище.

Що ми робимо коли стає нестерпно жарко? Ми рятуємося від спеки вмикаючи кондиціонери. На щастя в нас цей період дуже швидко минає, проте існують на карті світу місця, де людям доводиться рятуватися від палючого сонця весь рік. Наприклад, американський штат Каліфорнія, де температура повітря досягає 40 градусів і вище.

Саме там вирішили боротися зі спекою найоригінальнішим способом - за допомогою крижаних батарей. Ви не помилилися саме так, правда там їх називають Ice Bears, що в перекладі означає «полярний ведмідь».

Ці охолоджуючі блоки допомагають зберегти будівлю в прохолоді, заощадивши при цьому купу грошей. Крижані батареї забезпечують постійне холодне повітря в приміщенні, при цьому менше впливають на навколишнє середовище, ніж традиційні кондиціонери.

Ідея проста і геніальна: лід здатний охолодити все що завгодно, в тому числі і повітря. Це дозволяє ефективно охолоджувати приміщення будь-яких масштабів цілодобово увесь рік. В результаті це дозволяє заощадити до 40% на витратах на охолодження.

В основі методики цих крижаних батарей лежить зміна агрегатного стану води, на відміну від хімічної реакції, яка відбувається в акумуляторних батареях. В результаті такі агрегати працюють набагато довше. Зокрема вони можуть розряджатися і заряджатися повністю кожен день протягом 20 років, не втрачаючи потужності, в той час як хімічні батареї будуть неминуче деградувати.

Сама холодильна установка Ice Bear встановлюється зовні, як і звичні центральні системи кондиціонування. Вона може, як інтегруватися з домашньою системою повітропроводів, так і використовувати міні-спліт системи без вивідного протока, якщо в будинку немає повітропроводів.

Дана система ще й розумна, так як при її розробці були враховані можливості дистанційного моніторингу та управління, а безліч функцій дозволяють домовласникам бачити графічний звіт про те, скільки енергії було використано. До того ж вона не вимагає серйозного і дорогого обслуговування.

05.08.2016 501
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!