За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Seagate® представляє нову лінійку твердотільних накопичувічів IronWolf® 110

img

IronWolf 110 - це твердотільний накопичувач корпоративного класу з підтримкою технології DuraWrite™

Вони створені спеціально для мережевих сховищ даних корпоративного рівня ємністю від 240 ГБ до 3,84 ТБ і підходять для роботи в режимі 24/7 при будь-яких навантаженнях. Всі накопичувачі поставляються з мікропрограмою AgileArray™, яка оптимізує роботу сховища в умовах цілодобового навантаження в багатокористувацьких середовищах.

Використовуючи SSD IronWolf 110 SATA можна істотно збільшити продуктивність мережевого сховища, застосовуючи їх для флеш-масиву або побудувавши на них систему багаторівневого кешування.


IronWolf 110 - це твердотільний накопичувач корпоративного класу з підтримкою технології DuraWrite™, яка забезпечує високу продуктивність і надійність. Найкраще застосовувати ці накопичувачі в тих випадках, коли необхідний більш швидкий довільний доступ, а також якщо необхідна стабільна швидкість для додатків з інтенсивним зчитуванням даних. Ще вони відмінно зарекомендували себе при змішаних робочих навантаженнях.


Максимальна продуктивність і надійність мережевих сховищ для малого бізнесу

Завдяки системам на базі флеш-масивів і постійній швидкості передачі даних до 560 МБ/с сервери підприємств малого бізнесу можуть швидше надавати дані в багатокористувацьких середовищах. Якщо обладнати такий флеш-масив, як наприклад Synology FS3017, накопичувачами IronWolf 110 ємністю 3,84 ТБ, компанія зможе вийти на новий рівень систем зберігання.


Як і належить комплектуючим корпоративного рівня, ці твердотільні накопичувачі характеризуються підвищеною зносостійкістю. Середній час напрацювання на відмову 2 млн годин спільно з обмеженою гарантією на 5 років, а також підпискою на 2 роки на Data Recovery Services Plan дозволять не турбуватися про збереження даних.

20.09.2019 615
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!