За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Веб-камера Microsoft LifeCam Studio: Новий рівень відеотелефонії

img

Веб-камери часто незаслужено залишаються в тіні: ну горить там собі лампочка в кутку і горить ... Але ж від вибору цього аксесуара безпосередньо залежить рівень відеотелефонії і якість мови. Тому компанія Microsoft з особливою ретельністю підійшла до розробки Full HD-камери LifeCam Studio, функціональність якої набагато ширше загальновизнаних стереотипів.

 

Відмінною рисою новинки став прогресивний сенсор з можливістю Full HD-зйомки (1920х1080) і високоякісний скляний об'єктив, в той час як більшість аналогів використовують пластикові лінзи. Варто LifeCam Studio чимало, але модель призначена для справжніх цінителів якості, для яких наявність автоматичного фокусування важливіше ціни.

 Веб-камера Microsoft LifeCam Studio

За аналогією з професійними об'єктивами Microsoft спроектував веб-камеру з застосування сонцезахисної бленди, яка і захищає від сонячних променів і запобігає ефект розмиття. Відеозйомку спрощують відразу дві фірмові технології - ClearFrame і TrueColor, що відповідають за більш плавне і деталізоване зображення, а також за налаштування експозиції.

 

Робота веб-камери в режимі VGA можлива за наявності 1 ГБ ОЗУ і 2-ядерного процесора від Intel з частотою 2 ГГц і вище, режим 720p вимагає характеристик серйозніше: 2 ГБ ОЗУ і 2-ядерний процесор з частотою від 3 ГГц. Установка LifeCam Studio можлива з одним вільним USB-портом, 1,5 ГБ доступного простору на диску і сумісними з Windows навушниками - якісний мікрофон на корпусі вже є.

 Веб-камера Microsoft LifeCam Studio

Конструкція моделі, що припускає гнучку підставку і поворотний шарнір, дозволить вам закріпити веб-камеру в будь-якому положенні: на ноутбуці, стаціонарному ПК або просто на столі.

 

Висновок

 

Веб-камера Microsoft LifeCam Studio відрізняється не тільки Full HD-дозволом, але і добре продуманою конструкцією, завдяки якій її можна встановити на чому завгодно і де завгодно.

 

До того ж вона оснащена прогресивним об'єктивом і сонцезахисної блендой, що додає комфорту при відеотелефонії.

02.04.2014 53
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!