За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Transcend Photo Frame 830: Не просто електронний фотоальбом

img

Прогрес і електронна складова добралися практично до всіх сфер людської діяльності: електронна книга, електронні чорнила, електронний підпис ... Залишилася справа за фотографіями. Дійсно, навіщо друкувати сотні знімків і зберігати їх в курному фотоальбомі, коли є Transcend Photo Frame 830?

 

Пристрій являє собою 8-дюймову цифрову рамку, яка нагадує за формою стандартний планшет з розмірами 212х172х39 мм і вагою 510 р. Виконана з чорного або білого пластику Photo Frame 830 пожвавить ваші фото і покаже їх на кольоровому LCD-дисплеї. Модель компактна, не займе багато місця, радуючи яскравим і барвистим слайд-шоу. Для більшої зручності в пристрої передбачена можливість збільшення фото, відображення декількох знімків, поворот зображення.

 Transcend Photo Frame 830

Але на режимі фотоальбому можливості цієї фоторамки не закінчуються, при бажанні це диво техніки може стати також відеопрогравачем або повноцінним MP3-плеєром. Вбудованої пам'яті для зберігання контенту тут небагато - 4 ГБ, однак заповнити цей пробіл допоможуть карти пам'яті всіх форматів. З'єднання з ПК організовано на базі USB-порту. Є також режим будильника, годинника, календаря і зручний пульт ДУ для перемикання режимів.

 

Висновок

У разі придбання фоторамки Transcend Photo Frame 830 ви з лишком окупите кожну гривню.

 

Цей компактний аксесуар серйозно заощадить на печатки та зберіганні фото, до того ж стане стильним і приємним у всіх сенсах прикрасою вашого сімейного гніздечка.

01.04.2014 49
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!