За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ThrustMaster Ferrari 430 Scuderia LE W: Ексклюзив для любителів гонок

img

Чи може бути щось спільне між ігровим контролером і кращим гоночним автомобілем? Може, якщо цей геймпад - Ferrari 430 від ThrustMaster.

 

Його дизайн дійсно нагадує стильний дорогий Ferrari 430 Scuderia, та й сам геймпад - не з дешевих. З металізованим покриттям, з бархатистою текстурою - він буде неймовірно комфортний у грі. Як і його знаменитий побратим - виконаний у червоно-чорних тонах, з блискучою лакованої поверхнею. Чи не геймпад, а чудо!

 

Проте зовнішність для подібного аксесуара - справа важлива, але другорядна. На перший план виходить швидкість і швидкодію. І за це Ferrari 430 Scuderia червоніти, хоч він і так червоний, не доведеться - перемикання між діями відбувається за 1 секунду, управління в грі - надточне, з функцією Автоцентрірованіе. Причому кут обертання «на трасі» досягає 90 °, тоді як стандартні джойстики віджимають максимум 40 °. Ще одна перевага моделі - бездротове з'єднання, яке не обмежує геймера у виборі ігрового місця.

 ThrustMaster Ferrari 430 Scuderia LE W

Цей незвичайний геймпад створений для ПК і приставок PlayStation3. Клавіш управління на ньому вистачає: D-pad, кнопка «Home» для PS3, 2 міні-джойстика, 4 курка й 10 програмованих клавіш. Причому останні зберігають свою конфігурацію навіть після виключення / включення геймпада.

 

Висновок

Приємно усвідомлювати, що ThrustMaster створив щось особливе не тільки для гри, але й естетичної насолоди.

 

Не в кожного вистачить сміливості замахнутися на спорідненість з Ferrari 430 Scuderia і при цьому не зазнати фіаско.

01.07.2014 55
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!