За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

THOMSON THT702: цифровий ТВ-тюнер з мультимедіа можливостями і DVB​​-T2

img

У міру того, як ера цифрового ТБ завойовує Європу, ринок цієї індустрії помітно пожвавився. Сьогодні виробники навперебій пропонують різноманітні тюнери з тим чи іншим функціоналом, як у випадку з моделлю THT702 стандарту DVB-T2 (національний стандарт цифрового мовлення в Україні) від іменитої французької компанії THOMSON, з просунутими мультимедіа можливостями.

 

У коробці з тюнером йде лише пульт дистанційного керування, а сам девайс виконаний з металу, який у верхній частині покритий чорною емаллю, а нижня, перфорована, для кращого охолодження. Лицьова панель, на якій розмістилися індикатор, роз'єм смарт-карт, кнопка включення, цифрове табло і роз'єм USB 2.0, покрита глянцем. Задня поверхня повністю відведена під комунікаційні роз'єми, серед яких антенні вхід і вихід, SCART, HDMI, композитний відеовихід, аналоговий і цифровий аудіовихід, а також гніздо підключення блока живлення. Ми рекомендуємо все ж підключати пристрій через вихід HDMI для повноформатного відображення меню на екрані телевізора.

 тв-тюнер THOMSON THT702

Технічні характеристики THOMSON THT702 створюють непоганий «заділ» на майбутнє для цифрового мовлення в Україні. Так зокрема, декодер легко впорається з такими форматами як  MPEG-2 MP @ ML, MP @ HL, MPEG-4 H.264/AVC при швидкості потоку до 30 Мбіт / с, що дозволить вам приймати відеосигнал в дозволі Full HD. Завдяки серйозному технічному потенціалу даний тюнер гарантує вам адекватний прийом і декодування сигналу в розмірі 576р, 720р, 1080i і 1080р.

 

Порт USB 2.0 дозволяє вам використовувати будь-які знімні носії в якості джерела мультимедіа контенту, а програмна складова THOMSON THT702 здатна декодувати формати MPG, MPEG, TS, VOB, MP4, AVI, MKV, MP3, WMA, JPG, PNG, BMP.

 тв-тюнер THOMSON THT702

Висновок

  

У підсумку, цифровий тюнер THOMSON THT702 вийшов досить функціональним пристроєм, повністю готовим до нового стандарту телевізійного мовлення DVB-T2.

 

Розробники наділили цей тюнер передовими технологіями з прицілом на майбутнє, що дозволить пристрою залишатися актуальним максимально довго. Повний перехід України на цифровий стандарт мовлення вже не за горами, і будьте впевнені такої детальної та реалістичної картинки, яку видає цей тюнер, ви ще не бачили, до того ж ви зможете дивитися будь телепередачі, і не тільки, в дозволі Full HD.

15.07.2013 171
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!