За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SVEN SCOUT: стовідсоткове попадання в ціль!

img

Компанія SVEN давно відома на ринку як виробник якісної акустики, комп'ютерних аксесуарів і периферійних пристроїв. Продукція виробника бере участь практично у всіх користувальницьких рейтингах, завдяки вдалому поєднанню функціональності і ціни, як у випадку з ігровим маніпулятором під назвою SCOUT.

 

SVEN SCOUT наділений традиційної «ігровий» формою, в якій головне місце відведено двом рукояткам з чорного пластику і елементам управління. Їх тут чимало: восьмипозиційний джойстик і 12 програмованих клавіш, серед яких кнопки Turbo / Clear і чотири курка. Задня частина містить USB-кабель, через який відбувається з'єднання з ПК. Матеріали корпусу на вид здаються недорогими, проте в процесі експлуатації ви не помітите яких проблем зі складанням.

 SVEN SCOUT

Всі клавіші «Скаута» мають чіткий, досить тугий хід, при якому промахнутися по базі противника майже нереально. У роботі маніпулятор виявляє себе добре, до того ж достатній набір клавіш дозволяє не вдаватися до допомоги мишки або клавіатури. Адже завжди можливо запрограмувати кнопки на свій розсуд, налаштувати другорядні опції, такі як режим ходьби, біг, перегляд карти, вибір зброї і т.д.

 

Висновок

Джойстик SCOUT від SVEN ідеально підійде початківцям геймерам або гравцям, які проводять за грою небагато часу і дорогий геймпад їм просто ні до чого.

 

За цілком прийнятні гроші ви отримуєте повний набір програмованих клавіш і добре зібраний девайс.

13.06.2014 48
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!