За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SVEN GX-970: вибираємо хвостатого «дружка»

img

В умілих руках "гризун" може стати не тільки бойовим знаряддям в іграх, а й вірним помічником при роботі з графічним контентом. Було б бажання і вправність, а все інше надайте SVEN GX-970.

 

Ця ігрова модель стала ще одним вдалим винаходом SVEN. Виконана в чорно-червоних тонах, з грізним виглядом, вона мимоволі породжує асоціації з космічним трансформером, прийняв вигляд не земного аксесуара. Проте цьому «Інопланетянин» не вдалося приховати вдалу ергономіку, спеціально обтяжену для гри конструкцію (115х77х39 мм/140 г) і покриття soft touch, завдяки якому маніпулятор впевнено сидить у руці.

 SVEN GX-970

Дана модель підтримує не тільки аркади і шуттер, де важливі швидкість і швидке реагування, а й запити графічних редакторів з точним позиціонуванням курсору 800-2000 dpi. Для більшої зручності розробник оснастив модель двома режимами роботи, а в режимі «Мультимедіа» миша світиться блакитним світлом, тому переплутати тут що до чого - неможливо.

 

Спілкування з «гризуном» не вимагає великої вправності. В наявності розширений набір кнопок (6 керуючих і колесо прокрутки), кабель завдовжки 2 м, позолочений USB-роз'єм і автоматична синхронізація з ПК відразу після підключення. Червона кнопка на лівому торці запускає одним кліком файли або включає прискорений режим стрільби. Колесо прокрутки крім основних обов'язків регулює рівень гучності, а дві сріблясті кнопки зверху перемикають музичні треки і відповідають за рух вперед / назад.

 SVEN GX-970

Висновок

Модель GX-970 від SVEN - це доступний, багатофункціональний «звірятко», що вдало поєднує режими гри і мультимедіа.

 

Мишка оснащена 6 зручними клавішами, перемикачем оптичного дозволу і добре продуманою конструкцією. Але, на жаль, підходить тільки правшам.

23.07.2014 42
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!