За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Суперкомпактна флешка на 32 Гб

img

  Провідний американський виробник компанія SanDisk представляє свій новий флеш-накопичувач серії Cruzer Edge Green. Новинка призначена для перенесення даних з одного ПК на інший, або ж зберігання інформації, і може похвалитися об'ємом пам'яті становить 32 Гб, чого з головою вистачить для зберігання домашніх фото, відео або ж улюблених музичних треків.

   Відмінною рисою зелененький флешки є наявність висувного USB-коннектора, так що вам більше не доведеться постійно шукати ковпачки в кишенях або в сумці для ноутбука.

Суперкомпактная флешка на 32 Гб

  В цілому пристрій традиційно забезпечує зручне зберігання, перенесення і захист файлов.Суперкомпактний флеш накопичувач SanDisk 32Gb Cruzer Edge Green виготовлений із пластику яскраво-зеленого кольору і працює на інтерфейсі USB 2.0, яким обладнані більшість сучасних електронних пристроїв.

   До того ж спеціальне ПЗ SanDisk SecureAccess надійно захистить ваші файли від несанкціонованого доступу до них шляхом створення на флешці зашифрованою області з паролем. До того ж програма ще і забезпечує доступ до функції резервного копіювання даних з використанням онлайн-сховища SanDisk.

07.02.2013 92
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!